Depo, arama sırasında yapı kopyalanacak yanlış dosyaları neden olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 811279 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir görüntü oluşturmak için kullandığınız bir yapılandırma, Windows XP Embedded Service Pack 1 sonrasında yayımlanan Microsoft Windows XP Embedded güncelleştirmelerin içerdiği bileşenler içerebilir. Dosyalar eksik olabilir veya zaman oluşturduğunuz bu görüntü, hatalı dosyalar dahil olabilir. Bu sorun için özel olarak Windows XP Embedded Service Pack 1'de yayımlanan ve herhangi bir bileşen veya düzeltme paketleri için Windows XP Embedded veya var olan tüm bileşenlerin Windows XP Embedded Service Pack 1'için etkilemez tüm düzeltme paketlerini etkiler.

Neden

Windows XP Embedded Service Pack 1'havuzu aramalarını işleme biçiminde bir sorun var. Gerekli dosya kaynaklarını arama havuzu yanlış. Yanlış depoyu aranır, eksik dosyaları bildirilen veya hatalı dosyalar buldu ve dahil.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için depo arama için bir güncelleştirme olması gerekir. Bir düzeltme kullanılabilir, bu güncelleştirmenin eklediğini ve gelecekteki düzeltme yüklemesini yeni bir havuz nesnesi içeren.

Pratik Çözüm

Bu soruna yönelik yok bir geçici çözüm vardır.

Durum

Bu sorunu gideren BIR düzeltme kullanılabilir. Bu düzeltmeyi yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/embedded/
.

Daha fazla bilgi

Bu düzeltme, Windows XP Embedded Service Pack 1'için herhangi bir sonraki düzeltme paketini yüklemeden önce karşıdan yüklemeniz gerekir.

Referanslar

Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/embedded/
.

Özellikler

Makale numarası: 811279 - Last Review: 17 Ocak 2015 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Embedded
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB811279 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:811279

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com