Artikli ID: 810892 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Kokkuvõte

Selles artiklis kirjeldatakse, kuidas aktiveerida Windows XP-d tootevõtmega, mis erineb Windows XP installimise ajal kasutatust.

Lahendus

Windows XP installimise või aktiveerimise ajal peate sisestama unikaalse tootevõtme. Kui installite Windows XP teise arvutisse originaal-CD-d kasutades ja ostate seejärel Windows XP teise koopia või teise litsentsi, peate enne toote aktiveerimist tootevõtit muutma. Tootevõtme muutmiseks aktiveerimise ajal toimige järgmiselt.
  1. Klõpsake nuppu Start, valige suvand All Programs (Kõik programmid), seejärel suvand Accessories (Tarvikud), seejärel suvand System Tools (Süsteemiriistad) ja klõpsake siis käsku Activate Windows (Aktiveeri Windows).
  2. Klõpsake valikut Yes, I want to telephone a customer service representative to activate Windows (Jah, soovin Windowsi aktiveerimiseks helistada klienditeenindajale) ja seejärel nuppu Next (Edasi).
  3. Klõpsake käsku Change Product Key (Muuda tootevõtit), tippige uus tootevõti ja seejärel klõpsake nuppu Update (Värskenda).
  4. Klõpsake nuppu Telephone (Telefon) ja järgige aktiveerimisprotsessi lõpuleviimiseks ekraanil kuvatavaid juhiseid.

Lisateave

Tooteaktiveerimine kinnitab, et tarkvara tootevõtit või tootenumbrit (vajalik osana toote installimisest) ei ole kasutatud rohkemates arvutites kui tarkvaralitsents lubab. Sama tootevõtmega aktiveerimiste arv samas arvutis ei ole piiratud. Tooteaktiveerimine aitab vähendada piraatlust, piirates tootevõtmega aktiveerimiste arvu erinevates arvutites.

Lisateabe saamiseks Windowsi tooteaktiveerimise kohta külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/windowsxp/evaluation/features/activation.mspx
  

Windowsi tooteaktiveerimise kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artiklite kuvamiseks järgmistel artiklinumbritel:
302806 Microsofti tooteaktiveerimise kirjeldus
Märkus. See artikkel on otse Microsofti tugiorganisatsioonist loodud artikkel ?FAST PUBLISH? (Kiiravaldamine). Selles sisalduv teave edastatakse probleemide ilmnemisel olemasoleval kujul. Kiiresti kättesaadavaks muutmise tõttu võib materjalides esineda trükivigu ja neid võidakse mis tahes ajal ette teatamata parandada. Muude asjaolude korral vaadake kasutustingimusi.

Atribuudid

Artikli ID: 810892 - Viimati läbi vaadatud: 27. juuni 2014 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Märksõnad: 
kbpubtypekc KB810892

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com