ID článku: 810892 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje postup při aktivaci systému Windows XP pomocí kód product key, který je odlišný od toho, který jste použili při instalaci Systém Windows XP.

Řešení

Musíte zadat jedinečný kód product key při instalaci Systém Windows XP nebo při aktivaci. Pokud nainstalujete systém Windows XP na druhý Nákup počítače pomocí originálního disku CD-ROM a pak druhou kopii Systém Windows XP nebo druhou licenci, musíte změnit kód product key dříve, než můžete Aktivace produktu. Změnit kód product key v okamžiku aktivace, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítkoSpustit, přejděte na příkazVšechny Programy, přejděte na příkazPříslušenství, přejděte na příkazSystémové nástrojea klepněte na tlačítkoAktivovat Systém Windows.
  2. Klepněte na tlačítkoAno, chcete telefonní služby zákazníkům zástupce k aktivaci systému Windowsa klepněte na tlačítkoDalší.
  3. Klepněte na tlačítkoZměnit kód Product Key, zadejte nové kód Product key a pak klepněte na tlačítkoAktualizace.
  4. Klepněte na tlačítkoTelefona postupujte podle pokynů na obrazovce pokyny k aktivaci dokončete proces.

Další informace

Aktivace produktu ověří, zda kód product key softwaru nebo identifikace produktu (požadováno jako součást instalace produktu), byl použit ve více počítačích, než povoluje softwarová licence. Neomezený počet aktivací využívajících stejný kód product key ve stejném počítači. Aktivace produktu odrazuje od pirátství omezením kolikrát, lze aktivovat kód Product key v různých počítačích.

Další informace informace o aktivaci produktu Windows, navštivte následující Web společnosti Microsoft Server:
http://www.microsoft.com/cze/Windows/XP/Home/evaluation/overviews/activation.mspx
  

Další informace o aktivaci produktu Windows klepněte na tlačítko naleznete v následujících článcích znalostní báze společnosti Microsoft:
302806Popis aktivace produktů společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 810892 - Poslední aktualizace: 6. dubna 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbpubtypekc kbmt KB810892 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:810892

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com