Při pokusu o instalaci aplikace Microsoft Project 2002 se zobrazí chybová zpráva "Chyba 1311 soubor ve MSPROJ10.CAB nebyl nalezen"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 810595 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud se pokusíte nainstalovat akademické Edition z Microsoft Project Standard 2002, zobrazí se následující chybová zpráva po 10 až 20 procent instalace:
Chyba 1311, soubor nebyl nalezen MSPROJ10.CAB

Příčina

To se o známý problém s Microsoft Project Standard 2002 akademické Edition.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, zkopírujte obsah disku CD-ROM Microsoft Project Standard 2002 na pevný disk a potom spusťte instalační program z pevného disku. Chcete-li tak učinit, postupujte takto:
 1. Ukončete všechny programy, které jsou spuštěny.
 2. Klepněte pravým tlačítkem myši na libovolné místo na ploše, přejděte na příkaz Nový a klepněte na složku.
 3. Zadejte Dočasné soubory instalace na název složky a stiskněte klávesu ENTER.
 4. Poklepejte na Dočasných souborů instalace složky.
 5. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz složku možnosti.
 6. Klepněte na kartu zobrazení. Ve skupinovém rámečku skryté soubory a složky klepněte na přepínač Zobrazit skryté soubory a složky a klepněte na tlačítko OK.
 7. Vložte disk CD-ROM Microsoft Project 2002 do jednotky CD-ROM nebo DVD-ROM mechaniku. Podržte stisknutou klávesu SHIFT, chcete-li zabránit automatickému spouštění programu.
 8. Zkopírujte obsah disku CD-ROM do dočasné instalace složky souborů.
 9. Vyjměte disk CD-ROM Microsoft Project 2002.
 10. Ve složce Dočasné soubory nainstalovat, poklepejte na soubor Setup.exe a postupujte podle pokynů na obrazovce pokyny k instalaci aplikace Microsoft Project 2002.


  Poznámka: nelze nainstalovat aplikaci Microsoft Project 2002 nainstalovat dočasné složky soubory. Po dokončení instalace odstranění dočasných souborů instalace složky.

Vlastnosti

ID článku: 810595 - Poslední aktualizace: 30. října 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Project Standard 2002
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbsetup kbprb KB810595 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:810595

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com