Zoznam dodávateľov antivírusového softvéru

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 49500 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok sa zaoberá dodávateľov antivírusového softvéru pre spotrebiteľov.

DALSIE INFORMACIE

Antivírusový softvér je softvér, ktorý je špeciálne navrhnutý pre zistenie a predchádzanie vírusy. Odporúčame použitie antivírusového softvéru v počítači. Pre zoznam nezávislého dodávateľa antivírusového softvéru, prosím navštívte http://www.Microsoft.com/Windows/Antivirus-Partners/Windows-7.aspx.

Ďalšie informácie o prevencii vírusov a malware, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/security/portal
Na uľahčenie vyhľadania technickej podpory poskytuje spoločnosť Microsoft kontaktné informácie na iných výrobcov. Tieto kontaktné informácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Spoločnosť Microsoft neručí za správnosť týchto kontaktných informácií iných výrobcov.

Ďalšie informácie o tom, ako zabrániť a zotaviť sa z vírusy a červy, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
129972Počítačové vírusy: popis, prevencia a obnovenie (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)

Dodávateľmi iných produktov uvádzaných v tomto článku sú spoločnosti nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft neposkytuje žiadne záruky týkajúce sa výkonu alebo spoľahlivosti týchto produktov.

Vlastnosti

ID článku: 49500 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Customer Service and Support Information
Kľúčové slová: 
kmcustomerservice kbmsnpartnerportal kb3rdparty kbinfo kbmt KB49500 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:49500

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com