Pomocou radič pevného disku do vyrovnávacej pamäte s SQL Server

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 46091 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Nasledujúce informácie popisujú účinky používania SQL Server radič pevného disku kartou s caching pamäte na radiči kartu (až 16 MB). Použitie tohto typu karta poskytuje v prospech na disku do vyrovnávacej pamäte bez požadovania pamäte kompenzáciou bežne priradené disku do vyrovnávacej pamäte. Caching algoritmus zahŕňa zápis caching a "výťah triedenie" počas write-back, keď údajov napísaný je zoradený minimalizovať hlavy pohyb.

DALSIE INFORMACIE

Otázka č. 1
Q. Existujú nejaké problémy pri používaní tohto typu radič spôsobené serverom SQL server za predpokladu, že je na UPS vyhnúť sa údaje korupcii kvôli zlyhaniu napájania?

A. Ak radič disku zlyhá Vypíšte údajov určených v denníku transakcií služby SQL Server SQL Server vymáhanie bude nemusia pracovať správne.


Otázka 2
Q. Aký vplyv tohto typu caching radič nemá výkon programu SQL Server?

A. Ak kontrolór vyrovnávacej pamäte, nikdy zlyhá písať na disk, čo má boli zverené (aj keď klávesnice palice, pády operačného systému alebo zlyhanie pevného disku), bude existovať bez problémov. Na druhej strane ak meškanie radič disku písanie niektorých SQL Server zaznamenať údaje a rozhodne fyzicky uplatňovať iné údaje denníka (z dôvodu "výťah" triedenie) a zlyhá písať zvyšok je z nejakého dôvodu, SQL Server nemá spôsob vedel, že niektoré denníka je chýba. Teplý štart alebo dokonca koľajových dopredu od snímku Zálohovanie môže nie obnovovanie databázy správne. V najhoršie prípade, nebol by žiadny porucha počas obnovy a údaje korupcii by objavil oveľa neskôr.

Ak radič disku je robustný dizajn, umožní selektívne write-through. Zariadenia obsahujúce SQL Server denníky transakcií musí byť vždy write-through. Okrem toho, ak Automatický teplý štart je pracovať správne, všetky SQL Server zariadenia musia spláchnuť čase checkpoint. Ak disk radič neumožňuje selektívne write-through, len Alternatívne je vytvoriť frequent zálohovanie a nikdy spoliehať na teplé Štart alebo koľajových denník transakcií dopredu.


Question3
Q. SQL Server urobiť, caching, alebo by radič disku urobiť caching?

A. Odpoveď závisí od toho, ktorý spôsob je rýchlejší. Naše experimenty ukázali, že SQL Server cache je efektívnejší ako operačný systém diskovej vyrovnávacej pamäte. Sme však žiadny spôsob, ako vedel či alebo nie je to efektívnejšie ako je caching použité určitým typ radiča disku. Vyrovnávacia pamäť SQL Server pravdepodobne nie je pracovať rovnako rýchlo ako hardvérové cache; je však "vnútri vedomostí"a môžete pracovať pohodlnejšie.

Spustiť reprezentatívnych záťaž pamäťová SQL Server Parameter nastavený na minimálnu hodnotu, ktorá bude podporovať číslo užívateľov požadované (s aktívnym radič vyrovnávacej pamäte disku) na vaša inštalácia. Potom si to vyskúšajte parameter pamäť nastavený na že hodnotu plus veľkosť pamäte RAM v cache radič disku (s disketu radič cache deaktivovaný). Pre naozaj presné porovnanie, počet strán vo vyrovnávacej pamäti procedúry by mal byť rovnaký v oboch prípadoch. To trvá, niektoré triky, pretože je určená veľkosť vyrovnávacej pamäti procedúry v percentách veľkosť celkového cache, zatiaľ čo je zadaná veľkosť celkového vyrovnávacej pamäte parameter pamäť a počet pripojenia používateľa parameter. Veľkosť celkového cache je, čo je vľavo po 42 K na užívateľa pripojenie má boli vyrezávané z priestoru uvedeného parametrom pamäť. Zvyšok je rozdelený medzi postup a údaje stránke cache podľa vyrovnávacej pamäti procedúry parameter.
SQL Server vyžaduje systémov na podporu "garantované dodávka na stabilné médiá", ako je uvedené v Microsoft SQL Server Always-On skladovanie roztoku recenzi program. FOĎalšie informácie o vstupných a výstupných požiadavkách pre databázový nástroj SQL Server nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
967576Microsoft SQL Server databázu motora. vstupné/výstupné požiadavky

Vlastnosti

ID článku: 46091 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft SQL Server 4.21a Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.5 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Express
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
Kľúčové slová: 
kbhardware kbmt KB46091 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:46091

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com