INFORMACE: ASP.NET nepodporuje kompilace Pre-Just-in-time (JIT) prostřednictvím Native Image Generator (Ngen.exe)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 331979 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Native Image Generator (Ngen.exe) vytvoří nativní obrázek ze spravovaných sestavení a instaluje obrázku do mezipaměti nativní obrázek v místním počítači. Při použití obrázky, které jste vytvořili s Ngen.exe sestavení ASP.NET společného jazykového modulu runtime ignoruje je a vrátí zpět na původní obrázek kompilace-in-time (JIT).

Další informace

Společný jazykový modul runtime nelze načíst obrázky vytvořit s NGEN do domény sdílené aplikace. Protože standardní sestavení ASP.NET jsou sdílené a potom načten do domény sdílené aplikace, nemůžete použít Ngen.exe nainstalovat do mezipaměti nativní obrázek v místním počítači.

Odkazy

Další informace o Native Image Generator (Ngen.exe), navštivte následující web společnosti Microsoft Developer Network (MSDN):
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/6t9t5wcf(vs.71).aspx
Další informace o načítání sestavení do domény aplikace na webu služby MSDN:
http://msdn.microsoft.com/library/default.asp?url=/library/en-us/cpguide/html/cpconloadingassembliesintoapplicationdomain.asp

Vlastnosti

ID článku: 331979 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft ASP.NET 1.0
  • Microsoft ASP.NET 1.1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo kbconfig kbcompiler KB331979 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:331979

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com