Švédská Internet Explorer 6 připojí Nesprávná přípona řádek adresy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 331485 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po stisknutí kláves CTRL + ENTER v řádku Adresa švédskou verzi Microsoft Internet Explorer 6 Service Pack 1 (SP1) Internet Explorer automaticky přidá .sv namísto .se řádku adresy.

Například pokud microsoft zadejte do řádku Adresa aplikace Internet Explorer a potom stiskněte klávesy CTRL + ENTER, řádku Adresa změní http://www.microsoft.sv namísto http://www.microsoft.se.

Řešení

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Švédská verze této opravy má atributy souborů (nebo novější), které jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size  File name
  -------------------------------------------------------
  11-Dec-2002 15:54 6.0.2800.1146 64,512 Browselc.dll 
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aplikaci Microsoft Internet Explorer 6.

Další informace

Další informace o klávesové zkratky aplikace Internet Explorer postupujte takto:
 1. Spusťte aplikaci Internet Explorer a v nabídce Nápověda klepněte na příkaz obsah a rejstřík.
 2. Do pole Zadejte klíčové slovo zadejte následující řádek:
  klávesové zkratky
 3. Klepněte na tlačítko Seznam témat, klepněte na položku Internet Explorer pomocí klávesové zkratky a klepněte na tlačítko Zobrazit.

Vlastnosti

ID článku: 331485 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbqfe kbie600sp2fix kbie600presp2fix kbfix kbbug KB331485 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:331485

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com