Windows XP Sisteminde Dış Tür Kitaplığı Olan Uygulama Proxy'sinin Alınması Başarısız Oluyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 330165 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Yükleyicisi (typelib) dış tür kitaplıkları Bkz: dinamik bağlantı kitaplıkları (DLL) içeriyorsa, Windows XP tabanlı bir bilgisayarda bir uygulama proxy'si yüklediğinizde, yükleme işlemini geri alır ve proxy doğru olarak yüklenmiş görünmesine rağmen aşağıdaki sonucu uygulama olay günlüğüne alırsınız:

HRESULT olarak 0x80110802

ÇözümBu sorun, COM + proxy tür kitaplıkları için yükleme bayrağının katalog Kaydedicisi kodu uygulama proxy'si yüklenirken ayarlamadığı için oluşur. Bir dış tür kitaplığı ile proxy yükleme için sınıf tanımlayıcıları (Clsıd) the typelib kataloğundaki veya kayıt defterindeki; bu nedenle, devamsızlık hata olarak görmesini, olduğunu normaldir. ClassNotFound hatanın oluşmaması için ikinci bir bayrak olduğundan bu COM + Microsoft Windows 2000 ile birlikte çalışmıştır.Microsoft desteklenen bir düzeltme yayımlamıştır, ancak yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan bilgisayarlara uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, sorundan ciddi olarak etkilenmiyorsanız, Microsoft bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Windows XP hizmet paketini beklemenizi önerir.

Bu sorunun derhal çözülmesini sağlayacak düzeltmeyi edinmek için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Not: Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için çözümleyeceğini giderler özel durumlarda, iptal edilebilir. Söz konusu güncelleştirme ile ilgili olmayan ek destek soruları ve sorunlar için normal destek ücretleri geçerlidir.Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 330165 - Last Review: 12 Ocak 2015 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbqfe kbbug kbfix KB330165 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:330165

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com