Podpora Exchange Novell GroupWise verze 6.x a 7.x

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 329041 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

V tomto článku popsán oficiální migrace a slučitelnost podporu společnosti Microsoft pro Novell GroupWise.

Další informace

Společnost Microsoft nabízí dva produkty konektor pro slučitelnost s a jeden produkt migrace z produktu Novell GroupWise:
 • Microsoft Exchange Connector pro Novell GroupWise
 • Microsoft Exchange Connector kalendáře
 • Průvodce přenesením Microsoft Exchange pro Novell GroupWise

Konkrétní verze těchto produktů byl testován s konkrétní verzí Novell GroupWise. Následující seznam podrobnosti konkrétní podporované konfigurace. V každém případě musí server hostitelem Connector pro Novell GroupWise spuštěn konkrétní verzi Exchange Server.
 • Microsoft Exchange Server 5.5, Microsoft Exchange 2000 Server a Microsoft Exchange Server 2003 podporují Novell GroupWise verze 4.1 x 5.0, 5.1, 5.2 x a 5.5 x.
 • Exchange Server 2003 Service Pack 2 podporuje Novell GroupWise verze 4.1 x 5.0, 5.1, 5.2 x, 5.5 x 6.x a 6.5 x.

  Poznámka: Novell GroupWise verze 7 nebyla testována s součásti Exchange uvedené v tomto oddílu. Proto Novell GroupWise verze 7 není podporována. Novell GroupWise verze 6.x a Novell GroupWise verze 6.5 x jsou nyní podporovány při pro Novell GroupWise je spuštěn v Exchange Server 2003 s aktualizací Service Pack 2 nebo při použití nástroje Migrace na Exchange Server 2003 s aktualizací Service Pack 2. Bude bez podpory těchto verzí Novell GroupWise s spojnice nebo nástroje pro přenesení z ostatních verzí Microsoft Exchange Server.
Poznámka: Pro Průvodce přenesením Exchange pro Novell GroupWise, který je součástí Exchange 2003 SP2 pracovat správně, GroupWise Client verze 6.5 x musí být nainstalována v počítači je spuštěn Průvodce přenesením Exchange. Dřívější verze Exchange Server musí být v počítači je spuštěn Průvodce přenesením Exchange nainstalována GroupWise Client verze 5.2.5. Další informace o získání klienta GroupWise verze 5.2.5 na webu společnosti Novell:
http://download.novell.com/index.jsp
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Vlastnosti

ID článku: 329041 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 6.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB329041 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:329041

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com