Přerušeno produktu Visio Enterprise Network Tools

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 327399 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Na 1. července 2002 Microsoft představila, Visio Enterprise Network nástroje (VĚTRACÍHO), doplněk Visio Professional 2002 poskytované pokročilé řešení, vytváření diagramů sítě byla přerušeno z důvodu nedostatku poptávky zákazníka.

Další informace

Microsoft pravidelně vyhodnotí jeho nabídky produktů zkontrolujte splněna potřebách zákazníků a v tomto případě Microsoft určeno investovaná, prostředky by být lépe papíru jinými způsoby sloužit potřebám zákazníků dokumentaci a správu sítě. Některé funkce Visio Enterprise Network Tools bude zahrnuta v budoucích verzích aplikace Visio a některé funkce budou zahrnuty do nového produktu správy sítě, které má není byly oznamovány ještě.

Zákazníci, kteří získali Visio Enterprise Network Tools před 1. července 2002 i nadále přístup k webu Visio Network Center stáhnout další síťové diagramech obrazce a šablony.

Vlastnosti

ID článku: 327399 - Poslední aktualizace: 27. července 2006 - Revize: 1.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visio 2002 Professional Edition
  • Microsoft Visio Enterprise Network Tools 2002
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbinfo KB327399 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:327399

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com