Postup konfigurace zásad skupiny pro nastavení zabezpečení systémových služeb v systému Windows Server 2003 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 324802 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje způsob použití Zásady skupiny nastavení zabezpečení systémových služeb pro organizační jednotku v systému Windows Server 2003.

Implementace zabezpečení na systémové služby můžete řídit, kdo může spravovat služby v pracovní stanici, členský server nebo řadič domény. Aktuálně, je jediným způsobem změnit systémové služby prostřednictvím Zásady skupiny nastavení počítače.

Pokud implementovat Zásady skupiny jako výchozí zásady domény, zásady použity u všech počítačů v doméně. Pokud implementovat Zásady skupiny jako výchozích zásad zásada se vztahuje pouze na serverech v organizační jednotce řadiče domény. Vytvořit organizační jednotky obsahující počítače pracovní stanice, které lze použít zásady. Tento článek popisuje kroky implementaci Zásady skupiny na organizační jednotku chcete změnit oprávnění systémových služeb.

Jak přiřadit oprávnění služeb systému

 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na položku Nástroje pro správu a potom klepněte na tlačítko Active Directory uživatelé a počítače.
 2. Klepněte pravým tlačítkem myši na doménu, do které chcete přidat organizační jednotku, přejděte na příkaz Nový a klepněte na Organizační jednotku.
 3. V poli název zadejte název organizační jednotky a klepněte na tlačítko OK.

  Nové organizační jednotky je uveden ve stromu konzoly.
 4. Klepněte pravým tlačítkem myši nové organizační jednotky, které jste vytvořili a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
 5. Klepněte na kartu Zásady skupiny a poté klepněte na tlačítko Nový. Zadejte název nového objektu Zásady skupiny (například použít název organizační jednotky, pro které je implementováno) a stiskněte klávesu ENTER.
 6. Klepněte na nový objekt Zásady skupiny v seznamu Zásady skupiny objekty odkazy (Pokud již není vybrána) a potom klepněte na tlačítko Upravit.
 7. Rozbalte položku Konfigurace počítače rozbalte položku Nastavení systému Windows, rozbalte položku Nastavení zabezpečení a potom klepněte na tlačítko Systémové služby.
 8. V pravém podokně poklepejte na službu, ke které chcete použít oprávnění.

  Zobrazí nastavení zásady zabezpečení pro danou konkrétní službu.
 9. Klepnutím zaškrtněte políčko Definovat toto nastavení zásad.
 10. Klepněte na tlačítko Upravit zabezpečení.
 11. Udělit příslušná oprávnění pro uživatelské účty a skupiny, které chcete a potom klepněte na tlačítko OK.
 12. V části Vybrat režim spuštění služby klepněte na požadovanou možnost spuštění režimu a potom klepněte na tlačítko OK.
 13. Ukončete Editor objektů Zásady skupiny, klepněte na tlačítko OK a potom zavřete Nástroj Active Directory uživatelé a počítače.
Poznámka: je nutné přesunout účty počítače, který chcete spravovat do organizační jednotky. Po účty počítače jsou obsaženy v organizační jednotce, můžete službu spravovat oprávněného uživatele nebo skupiny.

Vlastnosti

ID článku: 324802 - Poslední aktualizace: 3. prosince 2007 - Revize: 8.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, 64-Bit Datacenter Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbmgmtservices kbacl kbenv kbgpo kbhowto kbhowtomaster kbsecconfiged KB324802 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:324802

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com