"Vždy zobrazit dotaz před otevřením souboru tohoto typu" nastavení dojde ke ztrátě souborů TIF

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 320289 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když klepnete na odkaz na bitovou kopii formátu TIFF (TIF, TIFF) v aplikaci Internet Explorer, můžete být vyzváni přímo soubor otevřít nebo uložit soubor. Poznámka, že k tomu může dojít i přesto, že jste dříve zrušili zaškrtnutí Vždy zobrazit dotaz před otevřením souboru tohoto typu Zaškrtávací políčko. Všimněte si také, že problém popsaný v tomto článku je specifické pro uživatele, kteří dříve zrušili zaškrtnutí Vždy zobrazit dotaz před otevřením souboru tohoto typu Zaškrtávací políčko.

Příčina

V registru obě TIFImage.Document (výchozí identifikátor ProgID pro přípony souboru .tif a .tiff) a Imaging.Document přejděte na stejný identifikátor CLSID. Avšak tento identifikátor třídy CLSID pouze odkazuje zpět na jeden identifikátor ProgID (což je Imaging.Document).

Řešení

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows

Chcete-li tento problém vyřešit, pomocí Editoru registru zobrazte následující podklíč registru:
HKEY_CLASSES_ROOT\.TIF
V pravém podokně Editoru registru klepněte pravým tlačítkem myši (Výchozí)a klepněte na tlačítko Upravit. V Hodnota dat Zadejte následující hodnotu a klepněte na tlačítko OK:
Imaging.Document
Pomocí Editoru registru zobrazte následující podklíč registru:
HKEY_CLASSES_ROOT\.TIFF
V pravém podokně Editoru registru klepněte pravým tlačítkem myši (Výchozí)a klepněte na tlačítko Upravit. V Hodnota dat Zadejte následující hodnotu a klepněte na tlačítko OK:
Imaging.Document
Ukončete Editor registru.

DŮLEŽITÉ: Pokud používáte grafický prohlížeč podporující Tagged Image File Format (TIFF) soubory (například Microsoft Imaging v systému Windows 2000), pak hodnoty registru, které jsou uvedeny v části "Způsobit", může být změněno. Proto tento problém může objevit znovu.

Vlastnosti

ID článku: 320289 - Poslední aktualizace: 19. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbenv kbprb kbui kbmt KB320289 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:320289

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com