Konfigurace aplikace Outlook na konkrétní globální katalogový server nebo na nejbližší server globálního katalogu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 319206 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Aplikace Microsoft Outlook 2000 verzi tohoto článku naleznete v části272290.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V některých situacích můžete zaznamenat nadměrné zatížení sítě v případě, že aplikace Microsoft Outlook se pokouší připojit k serveru globálního katalogu.

Tento článek popisuje, jak nakonfigurovat aplikaci Outlook pro konkrétní globální katalogový server nebo na nejbližší server globálního katalogu.

POZNÁMKA:Pokud je server globálního katalogu a serveru Exchange ve stejné síti jako klient aplikace Outlook, není nutné provést toto nastavení registru. Normální odkaz mechanismus poskytuje nejlepší výkon.

Příčina

K tomuto chování dochází, když (kde klienta je adres) počítači se serverem Exchange a server globálního katalogu jak jsou umístěny v síti, který je vzdálené od umístění klienta aplikace Outlook.

Jak potíže obejít

Důležité:Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které vám sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy.. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků.. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami.. Potom můžete v případě potíží registr obnovit.. Další informace o zálohování a obnovování registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base::
322756Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows

Jak nastavit nejbližší server globálního katalogu

Chcete-li nám můžete nastavit na nejbližší server globálního katalogu, přejděte "Opravit za mě"oddílu. Nastavit nejbližší server globálního katalogu sami, přejděte "Opravit si sám"oddílu.

Opravit za mě

Automaticky nastavena na nejbližší server globálního katalogu, klepněteOpravittlačítko nebo odkaz. , vyberte položkuSpustitV seznamuStažení souboruDialogové okno pole a potom postupujte podle kroků v opravit, průvodci.

Vyřešit tento problém
Microsoft Fix it 50353POZNÁMKA:Je možné, že tento průvodce bude k dispozici pouze v angličtině, tato automatická oprava však funguje i pro ostatní jazykové verze systému Windows..

POZNÁMKA:Pokud se nenacházíte v počítači, který má potíže, uložit opravit je řešení pro jednotku flash nebo na disku CD-ROM a spusťte jej v počítači, který má potíže.

Opravit si sám

Pomocí následujících kroků vynucení aplikace Outlook k identifikaci a sami pomocí nejbližší server globálního katalogu.
 1. , vyberte položkuSTART ::a potom klepněte na položkuSpustit.
 2. V seznamuOPENpole TypRegedit.exea potom klepněte na položkuOk..
 3. Vyhledejte následující klíč registru a klikněte na něj::
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Exchange\Exchange Provider
  POZNÁMKA:Pravděpodobně budete muset vytvořit cestu registru.

 4. Na stránceÚpravaklepněte na příkazPřidat hodnotua poté přidejte následující hodnotu registru:
  Název hodnoty: Nejbližší globálního katalogu.
  Typ dat: REG_DWORD
  Číselná soustava:: Šestnáctkově
  Údaj hodnoty:: 0x00000001
 5. Ukončete program Editor registru..

Jak nastavit konkrétní globální katalogový server

V ostatních topologií můžete vynutit Outlook komunikovat se serverem konkrétní globálního katalogu, nemusí být server globálního katalogu, který je nejblíže klientovi aplikace Outlook.

POZNÁMKA:Ačkoli můžete ručně změnit parametr registru v profilu MAPI, je přepsán při příštím spuštění aplikace Outlook.

Chcete-li aplikaci Outlook používat předdefinované globální katalogový server, nastavte následující parametr registru zvláštní tak, aby odkazovaly na úplný Domain název (FQDN) pomocí následující kroky. Tím over-rides veškeré nastavení v profilu MAPI.
 1. , vyberte položkuSTART ::a potom klepněte na položkuSpustit.
 2. V seznamuOPENpole TypRegedit.exea potom klepněte na položkuOk..
 3. Vyhledejte následující klíč registru a klikněte na něj::
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Exchange\Exchange Provider

  POZNÁMKA:Pravděpodobně budete muset vytvořit cestu registru.
 4. Na stránceÚpravaklepněte na příkazPřidat hodnotua poté přidejte následující hodnotu registru:
  Název hodnoty: Server adresářové služby
  Typ dat: REG_SZ (řetězec)
  Údaj hodnoty:: Úplný název serveru globálního katalogu
 5. Ukončete program Editor registru.. Pokud aplikace Outlook přestane reagovat poté, co nastavíte nejbližší server globálního katalogu, nebo nastavit konkrétní globální katalogový server, aplikace Outlook vrátí DSProxy proces na serveru Exchange 2000 a požádá o nový odkaz. Následují dvě možné omezení v případě, že konfigurace aplikace Outlook pro konkrétní globální katalogový server:
 • Server-klient zjistil globální katalog může být zastaralý nebo semi-functional. Pokud dochází k problémům s server globálního katalogu, ale stále odpovídá na požadavky NSPI (pojmenované Service Provider Interface), aplikace Outlook není může přestat reagovat a aplikace Outlook může vrátit do DSProxy pro nový odkaz.
 • V prostředí s multidomain server globálního katalogu, který jste vybrali nemusí být ve stejné doméně jako skupina objektů v adresáři služby Active Directory. Uživatelé, proto nelze aktualizovat členství ve skupině, protože se serveru místní, globální katalog obsahuje jen pro čtení kopii skupiny.

  K tomuto chování může také ovlivnit způsob přidání delegátovi oprávnění účtu třetí strany.

  Toto chování byla nedávno změněna tak, aby nebyla zapsána "Odeslat v zastoupení jiné osoby Z" oprávnění se zobrazí chybová zpráva.Další informace naleznete následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base::
  913807Popis aktualizace pro aplikaci Outlook 2003: 14.03.06

Další informace

Exchange Server 2010 přináší významné změny ve způsobu, jakým aplikace Outlook spolupracuje se servery globálního katalogu v organizaci.

V předchozích vydáních Exchange server by přímo kontaktovat globální katalog v aplikaci Outlook. V roce 2010 serveru Exchange Microsoft Exchange Address Book Service na serveru Client Access (CAS) hostí koncový bod NSPI. CAS 2010 serveru Exchange Server obsahuje adresář a související služby pro klienty Outlook namísto aplikace Outlook vztahující se k serveru globálního katalogu.

zobrazí seNejbližší globálního katalogu.andServer adresářové službyhodnoty registru, které jsou uvedeny v tomto článku nebude fungovat správně, je-li poštovní schránka je umístěn na serveru Exchange Server 2010. V takovém případěNejbližší globálního katalogu.Nikdy by měla být použita klíč a hodnota položky adresářové služby Server, je třeba nastavit na plně kvalifikovaný název domény z CAS 2010 serveru Exchange Server.

Další informace naleznete v následujícím článku na webu Microsoft TechNet:

Princip vzdáleného volání Procedur Client Access
http://technet.microsoft.com/en-us/library/ee332317.aspx

   Další informace naleznete následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base::
317209Určení serveru globálního katalogu pomocí aplikace Outlook 2000 a Outlook 2002
Informace v tomto článku byl odvozen z dokumentu white paper „principy a odstraňování Directory Access". Tento dokument naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft::
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=C976433F-F979-4745-B7A6-9D8446EF6409&displaylang=en

Vlastnosti

ID článku: 319206 - Poslední aktualizace: 8. listopadu 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmsifixme kbfixme kbregistry kbconfig kbhowto kbprb kbmt KB319206 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:319206

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com