Завершення роботи та перезавантаження комп'ютера у Windows 2000 за допомогою засобу віддаленого завершення роботи

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 317371 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

У цій статті описується використання засобу віддаленого завершення роботи (Shutdown.exe) для завершення роботи або перезавантаження локального чи віддаленого комп'ютера у Windows 2000 або Microsoft Windows NT 4.0.

Shutdown.exe є частиною Microsoft Windows 2000 Resource Kit. Цей засіб командного рядка використовується для завершення роботи або перезавантаження локального чи віддаленого комп'ютера у Windows 2000 або Windows NT 4.0. Якщо потрібно завершити роботу чи перезавантажити комп'ютер у призначений час, Shutdown.exe використовується з командою at або з планувальником завдань.

Опис засобу Shutdown.exe

Shutdown.exe використовує такий синтаксис:
shutdown \\ім'я_комп'ютера /l /a /r /t:xx "повідомлення" /y /c
Засіб Shutdown.exe підтримує такі параметри командного рядка:
 • \\ім'я_комп'ютера: використовується для вибору віддаленого комп'ютера, на якому потрібно завершити роботу. Якщо параметр не надано, використовується ім'я локального комп'ютера.
 • /l (символ "L" у нижньому регістрі): завершення роботи локального комп'ютера
 • /a: скасування операції завершення роботи. Це можна зробити лише протягом періоду очікування. Інші параметри при цьому не враховуються.
 • /r: перезавантаження комп'ютера замість повного завершення роботи.
 • /t:xx: інтервал часу (в секундах), після закінчення якого комп'ютер завершить роботу. За промовчанням - 20 секунд.
 • "повідомлення": повідомлення, що з'являється під час процесу завершення роботи. Довжина повідомлення не повинна перевищувати 127 символів.
 • /y: підтвердження у відповідь на всі запити комп'ютера.
 • /c: завершення роботи всіх програм, які працюють. Перед завершенням роботи Windows завершує роботу всіх програм, які працюють. Усі незбережені дані при цьому втрачаються. Це може призвести до втрати даних у програмах, які попередньо не зберігають дані.

Приклади

 • Для завершення роботи комп'ютера через дві хвилини з відображенням повідомлення "Завершення роботи комп'ютера" додайте такий рядок до пакетного файлу або введіть його в командному рядку та натисніть клавішу ENTER:
  shutdown /l /t:120 "Завершення роботи комп'ютера" /y /c
  Для скасування процесу завершення роботи введіть у командному рядку нижченаведену команду та натисніть клавішу ENTER.
  shutdown /l /a /y
 • Для завершення роботи та перезавантаження віддаленого комп'ютера під назвою "Support" додайте такий рядок до пакетного файлу або введіть його в командному рядку та натисніть клавішу ENTER:
  shutdown \\support /r
 • Для завершення роботи та перезавантаження локального комп'ютера о 22:00 введіть такий рядок у командному рядку та натисніть клавішу ENTER:
  at 22:00 shutdown /l /r /y /c
 • Для завершення роботи та перезавантаження локального комп'ютера о 18:00 кожного робочого дня введіть такий рядок у командному рядку та натисніть клавішу ENTER:
  at 18:00 /every:M,T,W,Th,F shutdown /l /r /y /c

Виправлення неполадок

Указаний комп'ютер може не завершити роботу за умови використання засобу Shutdown.exe. Це може статися під час появи діалогового вікна Розблокування комп'ютера на робочому столі або тоді, коли комп'ютер заблоковано. Щоб отримати додаткові відомості про вирішення цієї проблеми, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
307635 Віддалене завершення роботи приводить до виходу із системи під час відображення діалогового вікна розблокування комп'ютера (Це посилання може вказувати на вміст, повністю або частково викладений англійською мовою.)
288180 Функція ExitWindowsEx() може не приводити до виходу користувача із системи або завершення роботи комп'ютера, якщо комп'ютер заблоковано (Це посилання може вказувати на вміст, повністю або частково викладений англійською мовою.)

ПОСИЛАННЯ

Щоб отримати додаткові відомості про Shutdown.exe, введіть shutdown /? у командному рядку та натисніть клавішу ENTER.

Щоб отримати додаткові відомості про планування завдань за допомогою команди AT у Windows 2000, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
313565 Планування завдань за допомогою команди AT (Це посилання може вказувати на вміст, повністю або частково викладений англійською мовою.)
Щоб отримати додаткові відомості про планування завдань за допомогою планувальника завдань у Windows 2000, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
300160 Планування процесу сервера у Windows 2000 (Це посилання може вказувати на вміст, повністю або частково викладений англійською мовою.)
Додаткові відомості про Windows 2000 Resource Kit див. на веб-сайті Майкрософт:
http://www.microsoft.com/windows2000/techinfo/reskit/default.mspx

Властивості

Номер статті: 317371 - Востаннє переглянуто: 2 листопада 2006 р. - Редакція: 6.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Ключові слова: 
kbhowto kbhowtomaster KB317371

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com