"Systém má vymôcť od závažné chybové hlásenie" po každom reštarte

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 317277 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Ak reštartovaní systému Windows XP z dôvodu vážne chyby, Hlásenie chýb systému Windows nástroj zobrazí výzvu na tento problém ohlásiť spoločnosti Microsoft pre riešenie problémov s účely. Systém Windows môže zobraziť výzvu na túto informáciu zakaždým, že ste reštartujte počítač, aj keď žiadna chyba sa vyskytla počas Predchádzajúca relácia. Po tento problém začína nastať, sa zobrazí výzva na odoslanie informácie po každom reštarte, aj keď nie posielať informácie.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože po minivýpisu súboru je Písomné, stránkovací súbor naďalej sadu vlajku, ktorá naznačuje, že Musí byť napísané minivýpisu súboru.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, získať najnovšie služby Pack pre Windows XP. Pre ďalšie informácie, kliknite na tlačidlo nasledujúci článok číslo zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
322389 Ako získať najnovší balík Service Pack pre systém Windows XP


Ako problém obísť

Tento problém môžete vyriešiť tým, že vytvorí stránkovacieho súboru. Na opätovné vytvorenie stránkovacieho súboru, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na položku Štart.
 2. Kliknite pravým tlačidlom myši Môj počítač.
 3. Kliknite na položku Vlastnosti.
 4. Vývojár Rozšírené karte, v Výkon oddiel, kliknúť Nastavenia.
 5. Do pola Virtuálna pamäť oddiel, kliknúť Zmena.
 6. Pre Veľkosť stránkovacieho súboru pre vybratú jednotku, kliknite na tlačidlo Nepoužívať stránkovací súbora potom kliknite na položku Nastaviť.
 7. Kliknite na položku áno potom sa zobrazí nasledovné upozornenie:
  Ak stránkový súbor na zväzku X: počiatočná veľkosť na menej než XX megabajtov, potom systém nemusí byť schopný vytvoriť ladenie súbor informácií, ak sa vyskytne chyba STOP. Chcete pokračovať?

  (X predstavuje písmeno jednotky, a XX je množstvo pamäte RAM nainštalovanej v počítači mínus 1 MB.)
 8. Kliknite na položku Veľkosť určovaná systémom.
 9. Kliknite na položku a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok. štyrikrát, a potom reštartujte počítač, keď ste výzva.
Alternatívu k tomuto postupu, nájdete v nasledovných témach Článok databázy Microsoft Knowledge Base:
255205 Odstránenie súboru Pagefile.sys v konzole na obnovenie

Stav

Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v sekcii "Platí pre". Tento problém bol prvýkrát vyriešený v systéme Windows XP služby Balenie 1.

Vlastnosti

ID článku: 317277 - Posledná kontrola: 7. júna 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
atdownload kbqfe kbenv kberrmsg kbbug kbfix kbsysadmin kbwinxpsp1fix kbmt KB317277 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 317277

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com