Permanentních objektů zabránit replikace služby Active Directory z výskytu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 317097 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud jsou přítomny permanentních objektů, příchozí změny nejsou replikovány na objekty, které neexistují v cílovém a v protokolu událostí je zaznamenána následující zpráva s ID události:
ID události: 1084
Chyba replikace: agent replikace adresářů (DRA) nelze aktualizovat objekt CN = "jeffsmith", organizační jednotky dřevo, OU = Prodej, DC = = společnost, DC = com (identifikátor GUID 063639e5-cfa6-40f3-951 c-62a34f8dea71) v tomto systému se změnami, které obdržely ze zdrojového serveru 2521a874-d379-4281-8744-4bd34c792026._msdcs.bc.com. Během změny do databáze adresářů v tomto systému došlo k chybě.
Následující chybová zpráva:
Na serveru není žádný takový objekt.

Adresář se pokusí aktualizovat objekt později další cyklus replikace. Synchronizace tohoto serveru se zdrojem je účinně blokován, dokud aktualizace problém je opraven. Pokud se zdá, že tato podmínka nedostatek prostředků souviset, prosím zastavte a restartujte tento řadič domény systému Windows.

Pokud tato podmínka je vnitřní chybu, chyba databáze, nebo objekt relace nebo Chyba omezení, ruční zásah budou muset opravit databázi a povolit aktualizaci pokračovat. Je cenným Poznámka: problém je způsoben skutečnost změnu ve vzdáleném systému nelze použít místně. Ruční aktualizace objektů v místním systému v nedoporučuje. Místo toho systému zdroje (které již má změny) zkuste stornovat nebo mimo změnu zpět. Potom na další cyklus replikace dodržovat zda změnu lze nyní použít místně.
Dále se po spuštění příkazu repadmin/showreps v řadiči domény, zobrazí se následující chybová zpráva
HQSite\DC1 přes RPC
objectGuid: 2521a874-d379-4281-8744-4bd34c792026
Poslední pokus o @ 2002-01-21 16:10.54 se nezdařila, výsledek 8240:
Na serveru není žádný takový objekt.
Poslední úspěšné @ (nikdy).
Poslední úspěšné hodnota může být "never" nebo čas poslední úspěšné replikace došlo k chybě. Replikace služby Active Directory je zastaven pro určený názvový kontext a obnoví až do vyřešení tohoto problému. Replikace do jiných kontextů názvů pokračuje podle očekávání.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože vynuceno funkce Strict konzistence replikace v řadiči domény příchozí. Obvykle k tomuto problému dochází, protože řadič domény, který má objekt navíc (nebo permanentních) byla z replikace pro více než jeden životnost označených jako neplatné.

Funkce Strict konzistence replikace byla přidána v systému Windows 2000 Service Pack 3 (SP3) a některé opravy hotfix následující po aktualizaci Service Pack 2 (SP2). Řadič domény je protokolování chybových zpráv, které jsou popsány v části "Příznaky" v tomto článku, běží oprava hotfix aktualizace SP2 nebo SP3. Další informace o opravách hotfix pro aktualizace SP2 získáte následujícím článku znalostní báze společnosti Microsoft:
314282Permanentních objektů mohou zůstat po přenesení serveru zastaralý globální katalog online

Řešení

Důležité Tento oddíl, metody nebo úkol obsahuje kroky, které vám sdělit, jak upravit registr. Při nesprávných úpravách registru však mohou nastat závažné problémy. Proto se ujistěte, pečlivě provedení těchto kroků. Zvýšení ochrany zálohovat registr před úpravami je nutné. Pokud dojde k potížím se potom může obnovit registr. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows

Přísné konzistence replikace byla vytvořena za účelem zabránit nežádoucím replikace permanentních objektů. Před vytvořením Strict konzistence replikace, požadované příchozího partnera celý objekt, kdyby objekt neexistoval místně a nakonec objekt replikovány do všech partnerů ve výchozím nastavení.

Pokud názvový kontext, který je uveden v chybové zprávě existuje pouze v řadiči domény příchozí jako globální katalog jen pro čtení, objekt může být znovu vytvořena, může být obtížné odebrat. K těmto potížím dochází, pokud objekt existuje pouze na serverech globálního katalogu a byla odstraněna z názvového kontextu domény. V takovém případě společnost Microsoft doporučuje odstranění objektu ze všech globálních katalogů, na které tento objekt existuje. Vymazat objekty, dokud je ověřte, zda objekt je určen a stále existuje v kontextu názvů domény.

Další informace o vymazání objekty získáte v následujících článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
314282Permanentních objektů mohou zůstat po přenesení serveru zastaralý globální katalog online


Po úmyslně odstraníte objekt, který nechcete znovu vytvořit, pokud se rozhodnete, že je třeba tento objekt a pokud existuje v názvovém kontextu domény, použijte jednu z následujících metod povolení replikace.
 • Metoda 1: Tombstone a paměti kopírovat objekt
  1. Odstranění objektu, povolit volné replikace konzistence (viz metoda 2) a pak povolit replikaci znovu.

   Poznámka: Pokud povolíte volné replikace konzistence, je objekt odpadků shromažďuje, když vyprší doba života označených jako neplatné. Po uvolnění paměti shromážděné objekt normálního replikačního pokračuje.
  2. Po replikaci odstranění Strict konzistence replikace znovu povolit v případě potřeby.
 • Metoda 2: Povolení volné konzistence replikace

  Po povolení volné konzistence replikace, nezapomeňte znovu povolit Strict konzistence replikace po replikaci objektu. Pokud povolíte volné konzistence replikace, došlo k chybě pouze zprávy o cíl první objekt, který neexistuje. Mohou existovat další objekty, včetně některých, které existují v jen pro čtení názvový kontext (globální katalog).

  Chcete-li povolit volné konzistence replikace, postupujte takto na řadiči domény, který hlásí chybových zpráv, které jsou popsány v části "Příznaky" v tomto článku:
  1. Vyhledejte a klepněte na následující klíč registru:
   HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\NTDS\Parameters
  2. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Přidat hodnotu.
  3. Přidejte následující hodnotu:
   Název hodnoty: konzistence Strict replikace
   Datový typ: REG_DWORD
   Hodnota dat: je-li hodnota 1, změňte jej na 0.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Permanentních objektů může být problém v následujících situacích:
 • Permanentních objektů je hospodářství hodnotu na jedinečný atribut, například samAccountName, které jiný objekt chce používat.
 • Permanentních objektů je riziko zabezpečení, může například představovat uživatele, který by jste odstranili.
 • Permanentních objektů pouze v jen pro čtení názvový kontext (globální katalog) neexistuje. Toto chování obtížné jej odstranit.
Pokud povolíte Strict konzistence replikace, cíl přestane replikace a zobrazí chybová zpráva popsaná v části "Příznaky" v tomto článku Pokud cíl přijme úpravy pro objekt, který nemá. Obvykle k tomuto problému dochází, pokud řadič domény dobré, který nemá objekt replikuje změnu na permanentních objekt z chybné zdroje, který byl z kontaktu.

Pokud povolíte volné konzistence replikace, pokud do místa určení přijme změnu objektu, který nemá, celý objekt je replikována do cílového místa v zájmu konzistence replikace. Toto chování způsobí, že objekt s permanentních být znovu použity na všechny řadiče domény v topologii replikace.

Vlastnosti

ID článku: 317097 - Poslední aktualizace: 30. října 2006 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbprb KB317097 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:317097

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com