Jak povolit zabezpečení zóna Tento počítač v okně Možnosti Internetu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 315933 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Jak systém Windows a aplikace Internet Explorer spravovat nepodepsané ovládací prvky zabezpečení zóny Tento počítač obsahuje nastavení. Tato zóna zabezpečení ve výchozím nastavení skryta na Zabezpečení karty v Možnosti Internetu Dialogové okno. Tento článek popisuje postup při zobrazení a úprava nastavení zabezpečení zóny Tento počítač úpravou klíče registru.

Další informace

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows

Na Příznaky Hodnota v následujícím klíči registru určuje, zda zabezpečení zóny Tento počítač můžete zobrazit v Zabezpečení karty v Možnosti Internetu Dialogové okno:
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\0
Na Příznaky hodnota je hodnota DWORD. Nastavení hodnoty dat Příznaky hodnota 47 (v šestnáctkovém formátu) způsobí, že zabezpečení zóny Tento počítač má být zobrazen. Nastavení hodnoty dat Příznaky Hodnota 21 (v šestnáctkovém formátu) způsobí, že zabezpečení zóny Tento počítač skrýt.

Vlastnosti

ID článku: 315933 - Poslední aktualizace: 19. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbenv kbhowto kbmt KB315933 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:315933

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com