INF: Běžné problémy mail SQL

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 315886 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek používá otázku a odpověď formát identifikovat běžné problémy setkat při práci s hromadnou SQL a poskytuje některé tipy, jak opravit nebo řešení těchto problémů. Naprostá většina SQL mail související problémy jsou kvůli nesprávné konfigurace. Další informace, jak správně nakonfigurovat SQL pošta klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
263556INF: Jak konfigurovat SQL mail
Tento článek presumes pracovní znalosti informace pozadí v Q263556. Pokud není uvedeno jinak, komentáře v tomto článku týkající se hromadné SQL použít také SQLAgentMail.

Další informace

Zkontrolujte své konfigurace

Oprava nesprávné konfigurace lze vyřešit převážné většině problémů SQL mail. Ujistěte se, že mají SQL poštu nakonfigurován správně, použijte tento seznam:
 • Musí mít poštovní klient (například Microsoft Outlook) nainstalované v počítači spuštěn SQL Server.
 • Použijte možnost Podniková nebo pracovní skupina Microsoft Outlook 2000 (Microsoft Outlook 2002 nemá možnost Podniková nebo pracovní skupina). Vyberte možnost v nabídce Nástroje klepněte na příkaz Možnosti a potom poklepejte na kartu Poštovní služby. V dialogovém okně Služby pošty klepněte na příkaz Podporu pošty. Při použití Internetu poštovního serveru Pokud klienta zůstane spuštěna vůbec časy nepracuje s SQL mail aplikace Microsoft Outlook 2002.
 • Musíte mít pracovní poštovního serveru například Microsoft Exchange nebo server v Internetu poštu (Simple Mail Transport Protocol SMTP [] nebo [POP3] Post Office Protocol 3). Server odchozí pošty SMTP nemusí být stejný jako serveru příchozí pošty POP3; však musí mít platné příchozí poštovnímu serveru s konfigurovanou poštovní účet i v případě, že hodláte nikdy SQL hromadné odesílání pošty.
 • Účet použít ke spuštění služby SQL Server musí být účtu domény, pokud používáte Exchange server. Účet domény musí mít poštovní schránku na serveru Exchange. Pokud používáte internetový poštovní server, můžete použít místní účet spustit SQL Server. Účet použít spuštění serveru SQL však nemůže být účet LocalSystem za žádných okolností. To platí i pro účet služby použít ke spuštění SQL Agent, pokud používáte SQLAgentMail.
 • Protože profily pošty jsou přidruženy přihlašovací účet systému Microsoft Windows, musíte se přihlásit k počítači je spuštěn SQL Server s spouštěcí účet služby SQL Server k zkontrolovat profilu pošty na SQL Server k dispozici. Například otevřete ovládací panel. V dialogovém okně Ovládací panely poklepejte na panel Pošta. V dialogovém okně Pošta poklepejte na položku Zobrazit profily. Pokud používáte SQLAgentMail a účet služby SQL Agent se liší od účtu služby SQL Server, musíte také přihlásit s účtem spuštění služby SQL Agent Zkontrolovat poštu profily k dispozici SQL Agent.
 • Musí být možné otevřít poštovní klient testování a odesílání a přijímání e-mailu poštovního serveru. Žádné dialogové okno nebo zpráva by se měla zobrazit, které vyžaduje uživatelské akce. SQL mail používá poštovní klient odesílat poštu. Protože SQL pošta spuštěna v služby SQL Server, dialogových oknech, které vyžadují interakci uživatele se na "virtuální ploše" a neobdrží odpověď. Nedostatek odpověď způsobí SQL Mail přestane reagovat (zablokuje se).
 • SQL mail musíte poskytnout profilu pošty použít k testování konfigurace klienta pošty. To provedete tak, že v správce Enterprise otevřete složku Odborné. Ve složce OdbornéSQL Mail klepněte pravým tlačítkem myši a klepněte na příkaz Vlastnosti. Pokud používáte SQLAgentMail, musíte poskytnout profilu pošty SQL Agent. To provedete tak, v nástroji Enterprise Manager, otevřete složku SprávaSQL Agent klepněte pravým tlačítkem myši a klepněte na příkaz Vlastnosti.
 • Výchozí e-mailový program Internetu musí být stejné jako poštovní klient použít k testování konfigurace pošty. Přesvědčte se, zda máte správný program, otevřete ovládací panel, poklepejte na panel Možnosti Internetu a klepněte na kartu programy.
 • Pro všechny předchozí změny projevily musíte zastavit a restartovat službu SQL Server. Překonfigurovat výchozím profilu pošty je třeba restartovat počítač změny projevily.

Často došlo k potíží

Následuje seznam zákazníci často zjistila problémy související SQL mail. Diskuse různé problémy je v otázku a formát odpovědí. Na otázky nejsou uvedeny v pořadí frekvence, ačkoli podobné otázky jsou seskupeny. Odpovědi není účet pro každou možnou příčinou; však odpovídala hlavní příčiny konkrétní problém.

Q1: Proč SQL mail přestat pracovat po upgradu na SQL Server 2000?

A1: SQL Server 2000 přináší významné změny SQL mail. Hlavní změna je, že SQL mail nyní používá rozšířené Mail Application Programming Interface (MAPI) namísto simple MAPI. Další informace o rozdílech mezi jednoduché a Rozšířené MAPI klepněte článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
200018INFORMACE: Rozdíly mezi CDO, Simple MAPI a Rozšířené MAPI
Pokud používáte SQL Server 2000, Microsoft důrazně doporučuje použít Microsoft SQL Server 2000 Service Pack 2 (SP2) nebo vyšší, než se pokusíte použít SQL mail.

Q2: Proč SQL mail přestat pracovat po inovaci Microsoft Outlook nebo oprava zabezpečení Outlook použita?

A2: aplikace Outlook 2000 E-Mail aktualizace zabezpečení vydané v srpnu 2001 zabraňuje šíření červů e-mail šíření samotné odesláním všem uživatelům ve vašem adresáři. Oprava zabezpečení zjistí, že-Outlook program odešle e-mailu a zobrazí se dialogové okno s Tato zpráva:
Program pokouší automaticky odeslat e-mail vaším jménem. Chcete to povolit?
Musíte klepnout na tlačítko Ano Pokud chcete odeslat e-mailu.

Mail SQL pro SQL Server 7.0 a SQL Server 6.5 je považována za-Outlook program, který se pokouší odeslat poštu. Však protože SQL mail nazývá ve službě SQL Server, dialogové okno je odeslána na „ virtuální plochu"služby SQL Server a nezobrazí na serveru. Protože dochází bez uživatelské interakce SQL Mail přestane reagovat.

Funkce zabezpečení lze relaxed s žádostí o pomoc správce serveru Exchange; lepší řešení je však k upgradu na SQL Server 2000. Pošta SQL v SQL Server 2000 provede Rozšířené MAPI připojení obchází dialogové okno zabezpečení. Další informace o opravě zabezpečení Outlook klepnutím na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
262631OL2000: Informace O aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail Information
Microsoft Outlook 2002 obsahuje funkce zabezpečení v aktualizaci zabezpečení Outlook 2000 nalezen.

Pokud již používáte SQL Server 2000 a SQL Mail přestane po upgradu na aplikaci Outlook 2002, používáte pravděpodobně serveru Internet Mail. Předchozí verze aplikace Outlook může nakonfigurovat tak, aby mohl odesílat poštu z služba systému Microsoft Windows. Zvýšit výkon při práci s-Exchange pošty, zařazovací služba pošty spouští v prostoru procesu aplikace Microsoft Outlook 2002, která vyžaduje klienta být otevřené vůbec časy odeslání pošty na server Exchange. Pokud chcete ponechat klienta Outlook 2002 spuštěna na serveru vůbec časy (vyžadují jste přihlášeni k serveru), musí používat Exchange server jako poštovní server nebo vrátit zpět k předchozí verzi aplikace Microsoft Outlook.

Q3: Jak poznám, že pokud jsou na serveru nainstalována oprava zabezpečení Outlook?

A3: V nabídce Nápověda Outlook klepněte na položku Microsoft Outlook. Pokud verze aplikace Outlook 2000 je 9.0.0.4201 nebo potom později, máte nainstalovanou aktualizací zabezpečení Outlook E-mail.

Q4: Jak mohu zabránit SQL mail předsazení, pokud jste opravu zabezpečení Outlook nebo Outlook 2002 používám?

A4: je nutné pracovat s správce Exchange změnit výchozí nastavení zabezpečení. Přesný postup závisí na tom, zda používáte aplikaci Outlook 2000 nebo Outlook 2002 (dodávané se sadou Office XP). Další informace o změně Exchange nastavení zabezpečení klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
263297OL2000: Informace správce informace o aktualizaci zabezpečení Outlook E-mail
290499OL2002: Správce informací o funkce zabezpečení E-Mail
Otázka č. 5: Proč je odchozí pošty nalepeném ve složce Doručená pošta?

A5: Tento problém je pravděpodobnější dojít Outlook 2002. Vývojový tým Office ke zlepšení výkonu e-mailu v Internetu, přesunuty do prostoru procesu Outlook zařazování hromadné pošty-Exchange. Musí mít klient otevřít odesílat odchozí e-mail. Tento problém nemá vliv na e-mailové Outlooks odešle serveru Exchange.

Tento problém může nastat také při použití aplikace Outlook 2000. Nejpravděpodobnější příčinou je v tomto případě pracovní POP3 server neposkytl jako server příchozí pošty profilu pošty.

Q6: Proč je odchozí pošty nalepeném neuplyne?

A6: K tomuto problému dochází často se staršími klienty e-mail jako Microsoft Windows Messaging a Microsoft Outlook 97. Tyto klienty pošty byly nikdy neměly být volána ze služby Windows, jako je například SQL Server. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
237913INFORMACE: Outlook objektový model vhodná spuštění služba
Tyto klienty pošty jsou nyní zastaralé, takže jste by měl již být vzniku tento problém. Pokud jsou, jste by však být schopen získat opravu hotfix, kontaktujte odbornou.

Q7: Proč není Musím odeslaných zpráv ve složce?

A7: Mail SQL pro SQL Server 7.0 a SQL Server 6.5 uloží kopie odeslaných zpráv ve složce Odeslaná pošta aplikace Outlook, což je výchozí chování s jednoduché rozhraní MAPI. I když tuto možnost zakázat zrušením možnost Uložit kopie zpráv ve složce Odeslaná pošta v poštovní klient, možnost ignorována.

Je napsán mail SQL pro SQL Server 2000 pomocí rozšířeného MAPI rozhraní a neukládá kopie odeslaných zpráv ve složce. Pokud potřebujete kopii zprávy odešle SQL pošty ze serveru SQL Server 2000, které musí cc: jejich sami a Outlook vytvořit pravidlo pro zprávy, které směruje tyto kopie zprávy do složky Odeslaná pošta.

Otázka č. 8: Proč je poštovní schránku úplné, ale I nezobrazí žádné poštovní složce?

A8: V SQL Server 7.0 a SQL Server 2000 je možnost v okně SQL Server Agent vlastnostiuložení kopií odeslaných zpráv ve složce Odeslaná pošta. Pokud vyberete tuto možnost SQL Mail ukládá kopie pošty SQL Server Agent v kořenové složce serveru Exchange. Při zaplnění poštovní schránky, xp_sendmail uložené procedury dojít k selhání odeslání pošty a vratky chyba MAPI_E_TABLE_TOO_BIG chybová zpráva mezi ostatními nebo 0x80040403.

Nebude možné zobrazit kopií SQLAgentMail z aplikace Microsoft Outlook a bude třeba použít nástroj Microsoft Exchange MDB prohlížeč zobrazit a odstranit tyto zprávy. Další informace, jak tento problém opravit klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
261133Oprava: DTS mail "Odeslat" vzorky nahoru Mailbox a Outlook nelze viz nebo odstranění e-mailů
308758Oprava: SQL Agent Mail způsobuje E-mail k zápisu kořenový adresář Mailbox zdroj
Q9: Proč SQL mail neodstraní e-mailové přílohy?

A9: Pokud se spustit proceduru xp_sendmail uloženy s dotazu a @ attach_results je PRAVDA, dočasné soubory vytvořené pro přílohy jsou ponechány v adresáři System32, ve kterém je nainstalován operační systém Windows. K tomuto chování dochází s všechny verze serveru SQL. Další informace o tomto problému získáte v článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
151545Chyba: xp_sendmail S @ dotazu zůstanou dočasné soubory na serveru
Q10: Proč žádné profily pošty uvedených v rozbalovacím - dolů pole vlastnosti SQL mail?

A10: Jednou z možných příčin je, že služby serveru SQL spuštěn pod je konfigurován pro spuštění pomocí účtu LocalSystem. Účet LocalSystem nemá přihlášení Windows přidružen; proto mohou být nakonfigurovány žádné profily pošty pro SQL Server. Naleznete v části v tomto článku pokyny volba spouštěcí účet služby správné.

Další možnou příčinou je, že je žádné poštovní profil pro účet použitý ke spuštění služba MSSQL. Konfigurace profilu pošty použít poštovní server SQL, musí nejprve přihlášení k počítači Windows, na kterém je SQL Server spuštěn s stejné přihlášení a heslo používané spuštění serveru MSSQL služby.

Pravděpodobně nemáte nastavena jako výchozí e-mailový klient Microsoft Outlook. Naleznete v části v tomto článku pokyny prověřování výchozí e-mailový program.
Q11: Proč SQL mail pouze pracuje po I am přihlášen na server?

A11: To navrhne mít SQL mail správně nakonfigurován. Postupujte podle kontrolního seznamu nastavení v části tohoto článku ověřte, zda máte SQL mail správně nakonfigurován. Například pracovní POP3 (příchozí pošta) serveru pravděpodobně není byly zadané konfigurace pošty.

Je možné z jiného důvodu, že používáte aplikaci Outlook 2002 s Internet Mail serveru. Aplikace Outlook 2002 zachází odlišně než Exchange servery Exchange servery. Protože zařazování pošty spustit z prostoru procesu Outlook pro-Exchange poštovní servery, musíte mít klienta Outlook 2002 se systémem k odeslání pošty sítě Internet. Při přihlášení mimo server vypne klienta a již odeslané pošty. Chcete-li potíže odstranit, musíte buď použít Outlook 2000 nebo přepnout na serveru Exchange.

Q12: Proč SQL mail přestat reagovat (zablokuje)?

A12: Pokud pravidelně zablokuje SQL mail, Nejpravděpodobnější příčinou je ztráta připojení k poštovnímu serveru. Zkušenosti zobrazuje SQL mail je pravděpodobnější přestane reagovat při použití pošty (POP3/SMTP) server v Internetu, ale může také přestat reagovat, pokud se nezdaří připojení k serveru Exchange.

Co se stane je, že poštovní klient pokusí připojit k poštovnímu serveru. Pokud se připojení nezdaří, zobrazí se zpráva z poštovního klienta akce uživatele, že požadavky jako se, zda chcete pokračovat nebo zrušit. Zprávy na serveru nezobrazí, protože SQL mail spustit ze služby SQL Server. Protože zprávy nezobrazí, může dojít k žádná akce uživatele a SQL mail čekat neomezeně dlouho. I když obnovit připojení k síti SQL mail nebude automaticky obnovena a akci opakujte. Musí zastavte a restartujte službu SQL Server před zahájením znovu odesílání zpráv.

Jiné možné důvod SQL Mail přestane reagovat je nový Outlook funkce zabezpečení, které varuje při aplikace Outlook odesílání e-mailu. Mail SQL pro SQL Server 7.0 a SQL Server verze 6.5 jsou takové aplikace Outlook. Pokud se po SQL pošta odeslaná zobrazí dialogové okno pole zabezpečení, má stejný účinek provádění SQL Mail přestane reagovat, pokud jako připojení k poštovnímu serveru byly ztraceny.

Q13: Jak poznám, pokud jsou příčinou dialogové SQL Mail přestane reagovat?

A13: Protože SQL mail spustit prostřednictvím služby SQL Server, žádné dialogové okno pole zprávy, které způsobují SQL Mail přestane reagovat na ploše nezobrazí. Chcete-li zjistit, zda je příčinou SQL mail dialogové, musíte spustit SQL Server jako aplikace konzoly není jako služba. Použijte tyto kroky:

 1. Přihlaste se k serveru Windows s stejný účet použitý ke spuštění služby SQL Server.
 2. Otevřete okno příkazového řádku. Pokud používáte SQL Server 2000, musí přejděte do adresáře, v níž jsou nainstalovány spustitelné soubory instanci serveru SQL.
 3. Provedením tohoto příkazu Spustit jako aplikace SQL Server:

  Sqlservr - c

  Poznámka: pro SQL Server 2000 Používáte-li pojmenovaná instance je třeba přidat -s s název instance.
 4. Připojit k serveru SQL Server s Query Analyzer a potom spusťte xp_sendmail rozšířené uložené procedury k testování odeslání poštovní zprávy. Pokud používáte SQL Server 2000, může být nutné spustit xp_startmail rozšířené uložené procedury spusťte SQL Mail před pokusí odeslat poštu.
 5. Pokud se zobrazí dialogové okno, musíte problém opravit, před použitím hromadné SQL.
Q14: Proč mít vlastní naplánované úlohy použít upozornění poštu přestal pracovat?

A14: SQLAgentMail může také přestat reagovat při vyvolání z naplánované úlohy v SQL Agent. Odpověď na otázku 13 odkazovat důvodů nejběžnější způsobit SQL Mail přestane reagovat. Například když SQLAgentMail stránek operátor po dokončení naplánované úlohy, je to synchronní volání. Pokud připojení k poštovnímu serveru přestane reagovat z nějakého důvodu, Plánovač úloh, který vydal příkaz k odesílání pošty přestane reagovat a lze spustit žádné naplánované úlohy, dokud problém opraven a SQL Server Agent zastavena a restartována.

Q15: Proč získám zpráva "Přihlašovací chyby MAPI"?

A15: Zpráva "Přihlašovací chyby MAPI" obecně znamená, že je SQL Mail nelze nalézt poštovní profil, ke které chcete spustit. Postupujte podle kontrolního seznamu nastavení v části tohoto článku zkontrolujte, zda máte SQL mail správně nakonfigurován.

Dalším důvodem je profilu pošty je poškozen nebo název profilu je větší než 32 znaků. Můžete chtít akci odstranění profilu pošty a znovu vytvářet s kratší název zajistit mít funkční poštovní profil.

Q16: Proč získám zpráva "mapi obecné selhání"?

A16: the "mapi obecné selhání" zpráva je obvykle způsobeno nesprávnou konfiguraci pošty SQL. Postupujte podle kontrolního seznamu nastavení v části tohoto článku zkontrolujte, zda máte SQL mail správně nakonfigurován.

Q17: Proč zobrazí chyby 1073759806 a 1073759778 v protokolu chyb serveru SQL Server Moje?

A17: Pokud spusťte SQL mail pomocí xp_startmail rozšířené uložené procedury SQL Server 2000 se zobrazí následující chybové zprávy v protokolu chyb serveru SQL Server:

Chyba: 1073759806 závažnosti: 1, stav: 0 spuštění SQL pošta relace....
Chyba: 1073759778 závažnosti: 1, stav: 0 spuštěna relace SQL mail
Jsou to informační (závažnosti = 1) kvůli počínaje xp_startmail SQL poštovní zprávy. S SQL Server 2000 SQL Mail automaticky spustí při spuštění xp_sendmail, takže není nutné používat xp_startmail. Tyto zprávy můžete ignorovat.

Q18: Proč mi zobrazuje chyba 0x80040111 pošty (nebo podobné šestnáctkové číslo) při pokusu odeslat poštu?

A18: Prvním krokem při řešení tohoto problému je určení spojené s číslem chyby hex chybová zpráva. MAPI nepřevádí čísla chyb na řetězce, takže SQL mail vrátí pouze číslo chyby. Další informace o interpretaci návratový kód MAPI klepnutím na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
238119INFORMACE: Seznam kódů číselný výsledek Extended MAPI
Vyhledat šestnáctkové hodnoty 0x80040111 zjistíte to odpovídá chybová zpráva MAPI MAPI_E_LOGON_FAILED, který označuje SQL mail se nezdařilo přihlášení poskytované profilu pošty. Pak můžete převzít opravnou akci na základě chybová zpráva.

Q19: Proč provede SQL mail práce ale SQLAgentMail ani není nebo naopak?

A19: Jedna možnost je jsou služby SQL Server a SQL Agent počínaje různé účty. Změňte spouštěcí účet služby nefunguje pošty spustit stejný účet služby, která pracuje s pošty. Zastavte a restartujte službu před testování tato změna opraví problém.

Poznámka: Pokud používáte poštovní SQL s Internet Mail Service osobního úložiště souboru (PST) se používá k ukládání stažených e-mailové zprávy ze serveru POP3. Služba, která využívá poštovní profil a způsobí konflikt, pokud SQL pošta a pošta Agent SQL použít stejné poštovní profil používá tento soubor PST. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
313969PRB: Použití profilu serveru POP3 s SQL mail The Error 'nelze otevřít soubor PST' dochází
Jinou možností je profily jsou různé. Po účty služeb jsou stejné, změnit nástroj pošty, který nepracuje použít stejné poštovní profil, který je funkční. Zastavte a restartujte službu před testování tato změna opraví problém.

Je důležité si uvědomit, že mail SQL pro SQL Server 7.0 a SQL Server 6.5 zatímco SQLAgentMail používá rozšířené MAPI používá simple MAPI. Některé poštovní klienti podporují pouze simple MAPI a bude fungovat s SQL pošty, ale není s SQLAgentMail. Další informace o poštovních klientech podporován pro použití s SQL mail klepnutím na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
311231INF: Časté otázky - SQL Server - mail SQL
Výchozí poštovní klient může také ovlivnit operace SQL mail. Naleznete v části pro pokyny, jak zkontrolovat a změnit výchozí poštovní program.

Q20: Proč tlačítko Test příště můžete spuštění a zastavení SQL mail s můj profil, ale nelze spustit poštu SQL?

A20: Tlačítko Test v dialogovém okně Vlastnosti SQL Mail (nebo SQLAgentMail) pouze testuje zadané poštovní profil můžete použít spuštění SQL mail. Jej nezaručuje, SQL mail bude používat tento profil. Důvod pro toto je, že v některých případech SQL mail může ignorovat poskytnutého poštovní profil a nadále používat zadaný výchozí poštovní klient. Pokud je výchozí poštovní klient Outlook Express a Outlook Express není nakonfigurován na serveru, například SQL pošta může pokusit použít během spuštění a potom SQL mail nefunguje správně.

Je důležité výchozí poštovní klient na serveru být stejné poštovní klient jako, které slouží ke konfiguraci profilu pošty poskytované SQL mail. Naleznete v části pro pokyny, jak zkontrolovat a změnit výchozí poštovní program.

Q21: Proč provede SQL mail selhání clusteru serveru?

A21: SQL Mail není podporována na clustery serveru SQL, protože rozhraní MAPI používá hromadná SQL není podporující clustery. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
298723Chyba: SQL Mail není plně podporován pro použití ve spojení s clusteru virtuálních serverů SQL
Q22: Proč SQL mail nepracuje s distribučního seznamu?

A22: Pošta SQL s SQL Server 7.0 a SQL Server 6.5 umožňují odesílat poštu pomocí distribučního seznamu. Použití distribučního seznamu s SQL mail pro SQL Server 2000 pracuje pouze v určitých konfiguracích. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
315666Chyba: XP_SENDMAIL selhání odeslání zprávy do osobního distribučního seznamu

DALŠÍ ZDROJE INFORMACÍ

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
324689Webové vysílání podpory: Odstraňování Microsoft SQL mail

Vlastnosti

ID článku: 315886 - Poslední aktualizace: 14. listopadu 2003 - Revize: 5.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 6.5 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbfaq kbhowto kbinfo KB315886 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:315886

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com