Chybová zpráva při pokusu zapnout uvítací obrazovku nebo rychlé přepínání uživatelů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 315347 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o přístup k nástroji Uživatelské účty za účelem povolení uvítací obrazovky nebo rychlého přepínání uživatelů se může zobrazit následující zpráva:
Klient systému Netware zakázal rychlé přepínání uživatelů a úvodní obrazovku. Pokud chcete tyto funkce obnovit, odinstalujte Klienta systému Netware.

Příčina

Klient systému Netware a program Novell Client nejsou kompatibilní s uvítací obrazovkou a rychlým přepínáním uživatelů.

Řešení

Při řešení problému postupujte takto: POZNÁMKA: Pokud jste závislí na přístupu k síti Novell a potřebujete Klienta systému Netware nebo program Novell Client, nemůžete v systému Windows XP použít funkce uvítací obrazovky ani rychlého přepínání uživatelů.
 1. Používáte-li program Novell Client, vyhledejte pokyny k odinstalaci této služby na následujícím webu technické podpory společnosti Novell:
  http://support.novell.com
 2. Používáte-li v Ovládacích panelech klasické zobrazení, poklepejte na položku Sítová připojení. Pokud používáte zobrazení podle kategorií, klepněte na odkaz Připojení k síti a Internetu a pak klepněte na odkaz Síťová připojení.
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši na každé připojení a u každého klepněte na příkaz Vlastnosti.
 4. Na kartě Obecné každého připojení k místní síti zvýrazněte položku Klient systému Netware a pak klepněte na tlačítko Odinstalovat.
 5. V dialogovém okně Vlastnosti telefonického připojení klepněte na kartu Sítě, zvýrazněte položku Klient systému Netware a pak klepněte na tlačítko Odinstalovat.
 6. Restartujte počítač.
 7. Otevřete Ovládací panely a poklepejte na panel Uživatelské účty.
 8. V části Vyberte úkol... klepněte na odkaz Změnit způsob přihlašování či odhlašování uživatelů.
 9. Zaškrtněte požadované možnosti přihlášení a odhlášení: Zobrazovat úvodní obrazovku nebo Používat rychlé přepínání uživatelů.

Další informace

Další informace o rychlém přepínání uživatelů naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
294737 Architektura funkce Rychlé přepínání uživatelů (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání odborné pomoci poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Tyto kontaktní informace se mohou bez upozornění změnit. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Vlastnosti

ID článku: 315347 - Poslední aktualizace: 21. února 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kberrmsg kbprb kb3rdparty KB315347

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com