Nelze upgrade s verzí MSDN systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 315031 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o upgrade systému Microsoft Windows 2000 Professional na systém Windows XP Professional pomocí MSDN média, zobrazí se následující chybová zpráva po restartování počítače při prvním spuštění instalačního programu v textovém režimu:
Instalační program nemohl ověřit jednotky C:. Váš počítač možná nemá dostatek paměti k prověření jednotky, nebo disku CD-ROM systému Windows XP obsahuje poškozené soubory. Chcete-li pokračovat, stiskněte ENTER.
Po stisknutí klávesy ENTER můžete obdržet následující chybovou zprávu:
Chcete-li zopakovat, stiskněte ENTER. Pokud si nejste úspěšné po několika pokusech, ukončete instalační program. Potom restartujte instalační program, zkopírujte instalační soubory systému Windows XP na pevný disk.
Instalační program nemůže přístup k disku CD-ROM obsahujícímu instalační soubory systému Windows XP. Chcete-li ukončit, stiskněte klávesu F3.
Klepnete-li restartovat počítač a zvolte možnost systém Windows 2000 v nabídce spuštění, můžete obdržet následující chybová zpráva na modré obrazovce:
STOP 0X0000007B (0XED41B84C, 0XC0000034, 0X00000000, 0X00000000) INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu potíží s rozložením složku pro MSDN DVD.

Řešení

Použít médium MSDN od února 2002 nebo novější.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, Všimněte si, že odběratelé MSDN Universal, organizace, Professional a operační systémy lze stáhnout konečné vydání systému Windows XP z webu webu MSDN:
  1. Stahování na následující stránce MSDN Subscriber Downloads obrazu ISO disku CD-ROM:
    http://msdn2.microsoft.com/en-us/subscriptions/default.aspx
  2. Přejmenujte soubor obrazu stažený File name s příponou ISO.
  3. Poklepejte na soubor, který chcete spustit software vypalování disku CD-ROM a vypálení obrazu na disku CD-ROM, restartujte počítač a spusťte instalační program.

Další informace

Přestože verzi systému Windows XP Professional MSDN DVD nemusí pracovat správně, při pokusu o upgrade z předchozí operační systém, čisté instalace funguje správně.

Vlastnosti

ID článku: 315031 - Poslední aktualizace: 17. ledna 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kberrmsg kbprb kbsetup KB315031 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:315031

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com