Seznam oprav zahrnutých v balíčku Dynamické aktualizace 1.2 systému Windows XP (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 314582 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje opravy zahrnuté v balíčku Windows XP dynamické aktualizace 1.2.

Další informace o nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows XP naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Další informace

Balíček Windows XP dynamické aktualizace 1.2 zahrnuje opravy popsané v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
312401Seznam oprav, jsou obsažené v balíčku aktualizace 1.1 Windows XP dynamický
309127Seznam oprav, jsou obsažené v balíčku aktualizace 1.0 Windows XP dynamický
311442Chybová zpráva: Instalace nemůže pokračovat. Obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft
311446Nelze spouštět programy (soubory EXE), pokud je počítač napaden virem SirCam (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
312942Chybějící data nebo nastavení programů po upgradu na systém Windows XP
314931Chybějící data nebo nastavení programů po upgradu na Windows XP
Tuto aktualizaci, klepněte na tlačítko Ano, stáhnout aktualizované instalační soubory (doporučeno) v dialogovém okně Aktualizace instalačních souborů během instalace a potom klepněte na tlačítko Další.

Správci mohou nasadit dynamické aktualizace pro XP instalačnímu v podnikovém prostředí, takže nemusí klientské počítače připojit k webu Windows Update.

Tato aktualizace je k dispozici také ve službě Stažení softwaru:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download Q314582_wxp_sp1_x86_enu.exe now
Datum vydání: 6-FEB-2002

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů. Poznámka: Tento soubor ke stažení obsahuje aktualizace produktu pro Windows XP Professional a Windows XP Home Edition. Složka IP obsahuje soubory pro systém Windows XP Professional. MEZIPODNIKOVÉ složka obsahuje soubory pro systém Windows XP Home Edition.

Další informace o způsobu nasazení v podnikovém prostředí a funkce Dynamická aktualizace klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
311220Popis funkce Dynamická aktualizace v systému Windows XP (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 314582 - Poslední aktualizace: 9. ledna 2007 - Revize: 2.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbqfe kbenv kbinfo kbsetup kbupdate kbwinxpsp1fix KB314582 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:314582

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com