ID článku: 314062 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Systém Windows 2000 a Microsoft Windows NT verzie tohto článku nájdete 131303.

Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje, čo je Microsoft Windows Hardware Compatibility zoznam (HCL) a poskytuje prepojenie na webovú lokalitu spoločnosti Microsoft kde môžete zobraziť najnovší zoznam HCL.

DALSIE INFORMACIE

Zoznam HCL zoznamy počítače a počítačové hardvérové súčasti, ktoré boli dôkladne testované s produktmi Windows stabilita a kompatibilita. Skupiny služby technickej podpory spoločnosti Microsoft používa zoznam HCL na zistenie počítače a komponenty, ktoré sú podporované pre použitie s operačným systémom Windows.

Pred inštaláciou systému Microsoft Windows XP v počítači, skontrolujte si zoznam HCL a uistite sa, že počítač je certifikovaný spoločnosťou Microsoft ako zodpovedajúce požiadavkám Energy systému Windows.

Ak chcete získať najnovší zoznam HCL systému Windows, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/whdc/HCl/default.mspx
Ak chcete nájsť ďalšie informácie o kompatibilitu harvéru a softvéru so systémom Windows XP, navštívte nasledujúcu webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://www.windowsmarketplace.com

Vlastnosti

ID článku: 314062 - Posledná kontrola: 7. mája 2012 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbPubTypeKC kbenv kbhardware kbinfo kbmt KB314062 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:314062

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com