Aplikace Word ztratí odkaz na položky nabídky objekt modelu COM (CommandBarControl)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 313948 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po přidání položky nabídky do aplikace Microsoft Word z doplňku modelu COM aplikace Visual Basic pomocí kroků popsaných v následujícím článku nebo podobným způsobem, položky nabídky nefunguje očekávaným způsobem:
238228Způsob vytvoření doplňku aplikace modelu COM sady Office 2000 v aplikaci Visual Basic

Příčina

K tomuto problému dochází, protože aplikace Word požaduje položce nabídky být jedinečné. Pokud položka nabídky není jedinečný, aplikace Word ztratí své odkaz na objekt CommandBarControl.

Pouze aplikace Word má tento požadavek. Aplikace Microsoft Excel a Microsoft PowerPoint nejsou. Proto pokud používáte stejný kód Pokud chcete přidat ovládací prvky v aplikaci PowerPoint a Excel, kód pracuje podle očekávání.

Řešení

Následující řešení pochází z horní části stránky 319 v Příručce pro vývojáře Microsoft Office XP (Microsoft Press, ISBN 0-7356-1242-0) doslovné znění:
Pokud doplněk bude spuštěn v aplikaci Word, musíte také nastavit vlastnost tag pro objekt CommandBarButton jedinečná hodnota řetězce. Tím zajistíte, příkazové tlačítko panel bude reagovat na událost Click a doplněk pro každé nové okno dokumentu, které uživatel otevře načíst. Vzhledem k tomu, že vlastnost tag umožňuje další informace o ovládacím prvku, je vhodné nastavit vlastnost značky pro příkazové tlačítko panel načte doplněk modelu COM v libovolné aplikaci hostitele.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Vlastnosti

ID článku: 313948 - Poslední aktualizace: 6. ledna 2015 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbpending KB313948 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:313948

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com