Pokud je nainstalován filtr ISAPI můžete umístit záhlaví obsahu v těle odpověď

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 313489 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Důrazně doporučujeme, aby všichni uživatelé upgradovat Internetová informační služba (IIS) verze 6.0 se systémem Microsoft Windows Server 2003. Služba IIS 6.0 výrazně zvyšuje zabezpečení webové infrastruktury. Další informace o tématech souvisejících se zabezpečením Internetové informační služby naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když Internetová informační služba (IIS) 5.0 HTTP klienta nebo IIS 5.1 HTTP klient odešle záhlaví Content-Range nebo záhlaví Content-Type IIS, je možné, že při jeho záhlaví Content-Range přidá IIS, ji může nesprávně umístit záhlaví v těle odpověď HTTP.

Příčina

Tomuto chování dochází, pouze pokud odchozí záhlaví byly změněny pomocí filtru IIS ISAPI, které může dojít, pokud například odebrat pomocí nástroje zabezpečení IIS URLscan, „ server: "záhlaví.

Řešení

Aktualizace tohoto problému je zahrnuta v "MS02-018: April 2002 Cumulative Patch for Internet Information Services". Další informace o získání této opravy klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
319733MS02-018: Duben 2002 kumulativní oprava pro Internetová informační služba
Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Windows 2000 Service Pack 3.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
316864Problémy s po instalaci URLScan Adobe Acrobat 5.0

Vlastnosti

ID článku: 313489 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
  • Microsoft Internet Information Services version 5.1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbwin2000presp3fix kbwin2000sp3fix KB313489 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:313489

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com