Artikli ID: 313242 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

SISSEJUHATUS

Selles artiklis tutvustatakse kaht ressurssi, millest võib võrguühendusega seotud probleemide tõrkeotsingul abi olla. Esimene ressurss on koduvõrkude jaoks. Teine ressurss on väikeste kontorite ja kodukontorite (SOHO) traadita side võrkude jaoks. See artikkel on mõeldud ainult teavitamiseks.

Lisateave

Koduvõrkude tõrkeotsingu teave

Sõltuvalt sellest, millised funktsioonid on koduvõrgus kasutusel, võib koduvõrk olla üsnagi keeruline. Selle keerukuse tõttu võib vahel ilmneda probleeme. Õnneks saate need probleemid enamasti ise lahendada. Tavaliselt seisneb probleemi kindlakstegemine teatud juhiste jada täitmisel. Nii saate potentsiaalsed probleemid ükshaaval elimineerida, kuni oletegi probleemi põhjuse välja selgitanud. Võrguühendusprobleemide tõrkeotsingu kohta lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/windowsxp/using/networking/maintain/troubleshoot.mspx

Väikekontorite ja kodukontorite traadita side võrkude tõrkeotsingu teave

Kuna väikekontorite ja kodukontorite (SOHO) traadita side võrkudel puudub tavaliselt server, mis tegeleks automaatse konfigureerimise ja autentimismandaatide kontrollimisega, tuleb sellised traadita side võrgud sageli käsitsi konfigureerida. See võib kaasa tuua tõrkeid, mis on seotud valede autentimis- ja krüptimissätetega. Ka muud probleemid (nt levihäired ja signaali sumbuvus) võivad põhjustada ühenduse püsivat või ajutist katkemist. Väikekontorite ja kodukontorite traadita side võrkude tõrkeotsingu kohta lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=35c7e5ad-59e7-477b-9d27-6a7030e67002&displaylang=en

Atribuudid

Artikli ID: 313242 - Viimati läbi vaadatud: 7. juuni 2013 - Redaktsioon: 8.1
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Märksõnad: 
kbresolve kbenv kbinfo kbnetwork kbtshoot KB313242

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com