Aplikace Outlook bude nadále výzvu k zadání přihlašovacích pověření

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 312630 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se vztahuje na systém Windows 2000. Podpora pro systém Windows 2000 končí dne 13. července 2010. Na Centrum ukončení odborné pomoci řešení v systému Windows 2000 je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace naleznete Zásady poskytování technické podpory společnosti Microsoft.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití aplikace Outlook a pokusíte se připojit ke společnosti Microsoft Exchange server, můžete být vyzváni k zadání jména uživatele, heslo, a název domény. Nicméně po zadání těchto informací aplikace Outlook může opakovaně vyzve k zadání pověření znovu. Další související příznaky mohou zahrnovat připojení k aplikaci Microsoft Outlook Web Access (OWA) podle pomocí adresy IP serveru. Pokud nemůžete připojit pomocí Adresa IP serveru Microsoft Internet Information Server (IIS) počítač můžete být vyzváni k zadání pověření a můžete obdržet následující Pokud tato pověření nebudou fungovat se zobrazí chybová zpráva:
401.1 Neověřeno: Přihlášení se nezdařilo.

Příčina

Toto chování může nastat, pokud je server nakonfigurován tak, aby pouze přijmout protokol NTLM (Microsoft Windows NT LAN Manager) verze 2 a odmítat NTLM a LM a Outlook klientský počítač není nakonfigurován stejné LAN Manager úroveň ověřování.

Řešení

Chcete-li toto chování vyřešit, ověřte najděte správné umístění, kde můžete změnit úroveň ověřování systému LAN Manager nastavte Klient a server na stejné úrovni. Například mohou mít na řadič domény nebo zásad řadiče domény.

Kontrola řadiče domény

POZNÁMKA:: Budete muset zopakovat následující postup na všechny domény řadiče.
 1. Klepněte na tlačítko Spustit, přejděte na příkaz Programya klepněte na tlačítko Nástroje pro správu.
 2. Místní nastavení zabezpečení rozbalte místní Zásady.
 3. Klepněte na tlačítko Možnosti zabezpečení.
 4. Poznámka: úroveň ověřování systému LAN Manager.

Kontrola zásad řadiče domény

 1. Klepněte na tlačítko Spustit, přejděte na příkaz Programya klepněte na tlačítko Nástroje pro správu.
 2. Zásady zabezpečení řadiče domény rozbalte položku zabezpečení Zabezpečení\Místní zásady.
 3. Klepněte na tlačítko Možnosti zabezpečení.
 4. Poznámka: úroveň ověřování systému LAN Manager.
DŮLEŽITÉ: Bude pravděpodobně také zkontrolujte zásady, které jsou propojeny na úrovně webu nebo domény a organizační jednotky určuje, kde LAN Manager úroveň ověřování musí být konfigurován. Konfigurace LAN Manager úroveň ověřování "Odesílat pouze odpovědi NTLM verze 2". Chcete-li implementovat NTLM verze 2 v síti, přesvědčte se, zda jsou všechny počítače v doméně nastavte na používání této úrovně ověřování.

Prohlášení

To chování je záměrné.

Další informace

Protože klientské počítače, které používají některý z následující operační systém se netýká systému Windows 2000 Zásady skupiny objekty, bude pravděpodobně nutné tyto klienty nakonfigurovat ručně:
 • Microsoft Windows NT 4.0
 • Microsoft Windows Millennium Edition (Me)
 • Microsoft Windows 98
 • Systém Microsoft Windows 95
Další informace o tom, jak ručně konfigurace úrovně ověřování, klepněte na následující čísla článku znalostní báze články znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
239869How to Enable NTLM 2 Authentication
241338 Windows NT LAN Manager verze 3 klienta s prvním přihlášení brání následné aktivity přihlášení

Vlastnosti

ID článku: 312630 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbenv kberrmsg kbnetwork kbprb kbui kbmt KB312630 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:312630

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com