Aplikace Internet Explorer může ztratit prvních 2 048 bajtů dat odesílaných zpět z webového serveru používajícího komprimaci HTTP (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 312496 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Internet Explorer může ztratit prvních 2 048 bajtů dat odesílaných ze serveru, který používá kompresi (HYPERTEXT Transfer Protocol). K tomuto problému dochází, pokud má program zaregistrován popisovač oboru názvů pro následující protokoly:
Soubor
FTP
Gopher
HTTP
HTTPS
Příkladem takové program je Real stáhnout software (který je k dispozici v úplnou instalaci základního Real Player). Tento program registruje obslužné rutiny oboru názvů pro HTTP a FTP. Ztráta dat může sám manifestu chyby skriptu nebo nesprávně zobrazeny prvky HTML.

Příčina

Chování je způsobeno problém v Urlmon.dll. Problém nastane, pokud Urlmon.dll sváže konkrétně upozornit programy, které zaregistrovali obslužné rutiny oboru názvů. Problém nastane, pokud některý z následujících klíčů registru je k dispozici:
 • HKEY_CLASSES_ROOT\PROTOCOLS\Name prostor Handler\http
 • HKEY_CLASSES_ROOT\PROTOCOLS\Name prostor Handler\ftp
 • HKEY_CLASSES_ROOT\PROTOCOLS\Name prostor Handler\gopher
 • HKEY_CLASSES_ROOT\PROTOCOLS\Name prostor Handler\https
 • HKEY_CLASSES_ROOT\PROTOCOLS\Name prostor Handler\file
Reálný 8 stáhnout zaregistruje následující klíče:
 • [HKEY_CLASSES_ROOT\PROTOCOLS\Name prostor Handler\ftp\RealDownload]
  "CLSID" = "{EBCDDA5E-2A68-11 D 3-8A43-0060083CFB9C}"
  "CLSID.new"= "{EBCDDA5E-2A68-11 D 3-8A43-0060083CFB9C}"
 • [HKEY_CLASSES_ROOT\PROTOCOLS\Name prostor Handler\http\RealDownload]
  "CLSID" = "{EBCDDA5E-2A68-11 D 3-8A43-0060083CFB9C}"
  "CLSID.new"= "{EBCDDA5E-2A68-11 D 3-8A43-0060083CFB9C}"

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro aplikaci Internet Explorer 6. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
328548Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro aplikaci Internet Explorer 6

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date     Time  Version    Size   File name
  -----------------------------------------------------
  08-Jan-2002 11:56 6.0.2713.800 480,256 Urlmon.dll
				

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, použijte některou z následujících metod:
 • Zakázat kompresi HTTP změnou konfigurace webového serveru.
 • Důležité: Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
  322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows

  Odstranit jakékoli klíče registru, které jsou uvedeny výše v tomto článku HKEY_CLASSES_ROOT\PROTOCOLS\Name prostor popisovač klíče. Všimněte si, že použití této metody to zabrání program zaregistrován popisovač oboru názvů z pracovat podle očekávání.
 • Odeberte program zaregistrován popisovač oboru názvů pro protokoly, které je uveden výše v tomto článku.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Internet Explorer 6 Service Pack 1.

Další informace

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 312496 - Poslední aktualizace: 31. ledna 2007 - Revize: 3.13
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows 98 Second Edition
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbie600presp1fix kbie600sp1fix KB312496 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:312496

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com