Jak vytvořit sbalitelný seznam v aplikaci FrontPage 2002

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 312036 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Microsoft FrontPage 2003 verzi tohoto článku naleznete 825491.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak vytvořit sbalitelný seznam v aplikaci FrontPage 2002. Všechny procedury jsou prováděny v existující webové stránky.

Vytvoření seznamu sbalitelnou

 1. Umístěte kurzor na místo, kde chcete vytvořit osnovu ve stránkovém zobrazení.
 2. V nabídce Formát klepněte na příkaz Odrážky a číslování.
 3. Na kartě čísla vyberte styl čísel nebo písmen, které chcete a potom klepněte na tlačítko OK.
 4. Pro každé zboží, které chcete osnovy bez ohledu na úroveň bude zabírat v seznamu dokončené zadejte položku a stiskněte klávesu ENTER.
 5. Po zadání poslední položky stiskněte klávesu ENTER dvakrát na konec seznamu.
 6. Umístit každou položku na správný úroveň, proveďte jednu z následujících:
  • Přesunout položku dolů na další úroveň číslování, vyberte položku a poté dvakrát klepněte na tlačítko Zvětšit odsazení.

   Nebo
  • Formátovat položku jako odstavec na aktuální úroveň (bez odrážek nebo číslování), vyberte položku a poté jednou klepněte na tlačítko Zvětšit odsazení.

   Nebo
  • Přesunout položku na předchozí úroveň, vyberte položku a poté klepněte na tlačítko Zmenšit odsazení jeden nebo více časy podle potřeby.
 7. Různé úrovně použít číslování, lettering nebo styly, odrážkami, vyberte položku na úrovni nebo podúrovních, klepněte pravým tlačítkem myši na výběr a poté v místní nabídce příkaz Vlastnosti seznamu.
 8. Na kartě čísla vyberte styl, který chcete použít a potom klepněte na tlačítko OK.

Nastavte jako sbalitelnou celý seznam

 1. Klepněte pravým tlačítkem myši na text, který je na nejvyšší úrovni seznamu a poté v místní nabídce příkaz Vlastnosti seznamu.
 2. Vyberte možnost Povolit sbalitelné osnovy políčko.

  Poznámka: Pokud tato možnost není zobrazena, jste nevybrali všechny položky v seznamu nebo úroveň.
 3. Pokud chcete seznam sbaleny při prvním otevření stránky ve webovém prohlížeči, zaškrtněte políčko Zpočátku sbalené a klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: Pokud seznam obsahuje mnoho položek, které jsou na stejné úrovni, každou úroveň--včetně další úrovně pod touto úrovní--být sbalitelné, pokud provést předchozí kroky. Kromě toho všechny úrovně pod původní úroveň budou také sbalitelné.

Nastavit v seznamu být sbalitelnou pouze úroveň

 1. Klepněte pravým tlačítkem myši na text, který je na nejvyšší úrovni seznamu a poté v místní nabídce příkaz Vlastnosti seznamu.
 2. Vyberte možnost Povolit sbalitelné osnovy políčko.

  Poznámka: Pokud seznam obsahuje mnoho položek, které jsou na stejné úrovni, každou úroveň--včetně další úrovně pod ním--být sbalitelné, pokud provést předchozí kroky. Kromě toho všechny úrovně, které jsou pod původní úroveň budou také sbalitelné.

Odstraňování potíží

 • Sbalitelný seznam otestovat, klepněte na tlačítko Náhled v prohlížeči a klepněte na nejvyšší úrovni část seznamu, sbaleny.
 • Sbalitelné seznamy jsou podporovány aplikací Microsoft Internet Explorer 4.0 a vyšší, stejně jako ostatní webové prohlížeče, které podporují dynamické HTML.

Vlastnosti

ID článku: 312036 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft FrontPage 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbconfig kbnewfile kbhowtomaster KB312036 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:312036

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com