Bilgisayarınızı, Bilgisayarı Kapat ve kullanıcı kimlik doğrulaması için yalnızca 802.1 x protokolünü Kullan'ı yanıt vermeyebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 311787 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows XP Professional tabanlı bilgisayarınızı kapattığınızda, bilgisayar kapatma komut dosyalarını işlerken yanıt vermeyebilir. Genelde, bilgisayarın on dakika boyunca, kapatma komut dosyaları için varsayılan zaman aşımı süresini askıda kalabilir.

Neden

Sonra kullanıcı oturumu kapattığında 802.1 x protokolünü kullanan bir ağ bağlantısı vermiyor olduğundan, yalnızca kullanıcı kimlik doğrulaması için yapılandırılmış 802.1 x protokolünü kullanıyorsanız, bu davranış oluşabilir. Kapatma komut dosyaları, kullanıcı oturumu kapattığında bağlantı artık kullanılamaz, çünkü komut dosyası bir ağ paylaşımında komut dosyası çalışmaz sonra çalıştırın. Makine kimlik doğrulaması kullanıcı kimliği doğrulaması ile birlikte kullanılırsa, bu davranış oluşmaz.

Daha fazla bilgi

X, kimlik doğrulama iletişim kuralı 802.1 hakkında daha fazla bilgi için Windows XP Yardım ve Destek'te "802.1 x kimlik doğrulamasını anlama" konuyu görüntüleyin.

Özellikler

Makale numarası: 311787 - Last Review: 12 Ocak 2015 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbnetwork kbprb KB311787 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:311787

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com