Počítač může přestat reagovat při vypínání a použít pouze protokol 802.1 x pro ověření uživatele

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 311787 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při vypínání počítače se systémem Windows XP Professional může počítač přestat reagovat (zablokuje se) při zpracování ukončovacích skriptů. Obvykle může počítač reagovat deset minut (výchozí časový limit ukončovacích skriptů.

Příčina

K tomuto chování může dojít, pokud použijete protokol 802. 1 x, který je konfigurovány pouze pro ověřování uživatelů, protože na síťové připojení, používá protokol 802.1 x přestane po odhlášení uživatele. Ukončovací skripty spustit, po odhlášení uživatele a, pokud připojení je již k dispozici, protože skript je v síťové sdílené položce nelze spustit skript. Toto chování nenastane, pokud ověřování počítače je používán ve spojení s ověřením uživatele.

Další informace

Další informace o ověřování standardem 802.1 x ověřovací protokol zobrazte téma "Princip ověřování 802.1 x" v XP centru pro nápovědu a odbornou pomoc systému Windows.

Vlastnosti

ID článku: 311787 - Poslední aktualizace: 12. března 2003 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbnetwork kbprb KB311787 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:311787

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com