"Na řádku 5118@ind:Xp\Client\Boot\Setup\Setup.c došlo k neočekávané chybě (768)" chybová zpráva při instalaci systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 311562 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při upgradu na systém Windows XP, může se zobrazit následující chybová zpráva:
Došlo k neočekávané chybě (768) na řádku 5118 v <drive letter="">\xpclient\base\boot\setup\setup.c Stisknutím libovolné klávesy pokračujte. </drive>
Jakmile jste, stiskněte libovolnou klávesu, spuštění systému pak k zavedení systému Windows, po kterém se zobrazí následující:
Byly zjištěny potíže a systém windows byl vypnut, aby nedošlo k poškození počítače. PROCESS1_INITIALIZATION_FAILED
Pokud je prvním zobrazila tato chyba Stop, restartujte počítač. Pokud se tato obrazovka objeví znovu, ujistěte se, že nový hardware nebo software správně nainstalován. Pokud se jedná novou instalaci, požádejte výrobce hardwaru nebo softwaru pro všechny aktualizace systému windows, bude pravděpodobně nutné.

Pokud problém přetrvává, zakažte nebo odeberte instalovany hardware nebo software. Zakažte možnosti paměti BIOS, například ukládání do mezipaměti nebo stínový provoz. Pokud potřebujete odebrat nebo zakázat součásti, restartujte počítač pomocí nouzového režimu, stiskněte klávesu F8, vyberte Upřesnit možnosti spuštění a potom vyberte možnost Nouzový režim.

Technické informace:

*** STOP: 0X0000006B (0XC000003A, 0X0000002, 0X0000000, 0X0000000)

Příčina

Toto chování může nastat, pokud je software nainstalován v počítači, který není kompatibilní se systémem Windows XP.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod.

Zakázání programu GoBack při instalaci systému Windows XP restartuje počítač

Zakázání programu GoBack při instalaci systému Windows XP restartuje počítač:
  1. Stisknutím klávesy MEZERNÍK k zobrazení spouštěcí nabídky programu GoBack.
  2. Stiskněte klávesu D (k zakázání programu goBack), stiskněte klávesu A (Ano, potvrďte) a poté stiskněte dvakrát klávesu ENTER.

Zrušit instalaci, odinstalaci programu GoBack a pak přeinstalujte systém Windows XP

  1. Restartujte počítač a pak zvolte "zrušit instalaci systému Windows XP" možnost.
  2. Pokud předchozí verzi systému Windows je spuštěna znovu, použijte Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech odinstalujte program GoBack, software, verze 3.
  3. Přeinstalace systému Windows XP.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 311562 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbenv kberrmsg kbprb kbsetup kbmt KB311562 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:311562

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com