Silumisfailide hankimine Microsofti sümboliserveri abil

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 311503 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Käesolevas artiklis kirjeldatakse, kuidas viitamiseks sümbol Silumisteavet hankimine Microsofti sümboliserveri.

Nuppu Esita see streaming media meeleavaldus kuvamiseks. Microsoft VideoMärkus Selle video vaatamiseks peab teie arvutisse installitud Windows Media Player 7.0 või uuemat versiooni. Lisateabe saamiseks klõpsake selle artikli Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks:
299321 Kirjeldus ja Windows Media Player 7.1 kättesaadavus
Peab olema sümbol teave silumisel taotlusi erinevate Microsoft tööriistadega. Sümbol pakuvad jalajälg funktsioone, mis sisalduvad täitmisfaile ja dünaamiliselt lingitavad teegid (dll). Lisaks sümbol faile saate esitada tegevuskava, mis funktsioon nõuab, et rikke põhjustada. Näiteks peab olema sümbolid, kui te dump kõne korstnad sees Silur. Selles artiklis kirjeldatakse Microsofti sümboliserveri kasutamiseks erinevate silumisriistad järgmist URL-i määrates:
http://msdl.microsoft.com/download/symbols
Märkushttp://msdl.microsoft.com/download/symbols ei ole lehitsetav pealkirja ja on ette nähtud ainult juurdepääsu siluri poolt.

Lisateave

Sümboliserveri kaudu

Microsofti sümboliserveri on ehitatud kasutades SymSrv tehnoloogiat (SymSrv.dll), mis on ette nähtud paketiga Windowsi silumisriistad. SymSrv ehitab kohaliku sümboli vahemälu kiire, automaatne sümbol resolutsiooni.

See on nii lihtne kasutada sümbolit Server on kasutada vastava süntaksiga sümbol tee. Tavaliselt võtab süntaks järgmises vormingus:
SRV *kausta kohalik sümbol*http://msdl.microsoft.com/download/symbols
Kui kausta kohalik sümbol on iga draivi või ühiskasutuse, mida kasutatakse sümbol sihtkoha.

Näiteks WinDbg Silur sümbol tee seadmiseks tippige järgmine käsk siluri aknas käsku:
.sympath SRV*f:\localsymbols*http://msdl.microsoft.com/download/symbols
Viimane SymSrv funktsionaalsuse saamiseks installige Viimane silumine pakett. Windowsi silumisriistad pakend uusima versiooni hankimiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
Microsoft silumisriistad
http://www.microsoft.com/whdc/devtools/DDK/default.mspx
Sümboliserveri tehnoloogia kohta lisateabe saamiseks vaadake faili, mis on kaasas Windowsi silumisriistad pakett aitab Debuggers.chm.

Keskkonnamuutuja _NT_SYMBOL_PATH seadmine

Ühine Microsoft silumisriistad kasutavad SymSrv tehnoloogiat kui sisestate õige symsrv süntaks keskkonnamuutuja _NT_SYMBOL_PATH. Need tööriistad sisaldavad automaatselt, mis iganes te edastate muutuja sümboli teena.

Saate seadistada muutuja süsteemi muutuja või kasutaja keskkonnamuutuja. Selleks töölaual, paremklõpsake suvandil Minu arvutija seejärel klõpsake käsku Atribuudid. Klõpsake vahekaardi Täpsemalt nuppu Keskkonnamuutujaid.

See muutuja saate määrata ka ajutiselt käsureale. Sel viisil, kõik taotlused, mis käivitamist käsuviiba kaudu seda sätet pärima. Näiteks:
Määrata _NT_SYMBOL_PATH = symsrv*symsrv.dll*f:\localsymbols*http://msdl.microsoft.com/download/symbols

Kasutades Microsofti sümboliserveri WinDbg

Sümbol Server Web saidi jooksul WinDbg kasutamiseks toimige järgmiselt.
 1. Käivitage Windows Silur (WinDbg.exe).
 2. Klõpsake menüü fail käsku Sümbol faili tee.
 3. Tippige väljale sümboliteed järgmine käsk:
  SRV *sümbolid kohalikku kausta*http://msdl.microsoft.com/download/symbols
  Kui sümbolid kohalikku kausta on kaust, kuhu kopeerite oma kohaliku sümboli vahemälu. Debug sümbolid laaditakse alla selle asukoha.

  Märkus Kui osutate kohalik tee või jagada, et teie arvuti võib ulatuda; See ei ole koht arvuti kõvakettal olevat.
Teise võimalusena saate käsu .sympath käsureale teenäitajaks sümbol.

Symsrv süntaks saab kombineerida teiste sümbol teed. Näiteks kasutage järgmist süntaksit määrata kahe või enama sümbol teed:
f:\BusObjSymbols;SRV*f:\localsymbols*http://msdl.microsoft.com/download/symbols
See süntaks eraldab sümbol teed semikooloniga.

Debug krahhitõmmisefaili või rakenduse käivitamisel Windows siluri kontrollib, kas sümbol teavet moodulit, milles ta koormused on kohalikus kaustas. Kui sümbol teavet mooduli asub mitte kohalikku kausta, WinDbg üritab laadida asjakohane sümboli fail või failid serverist sümbol.

Kui kasutate sama kohalikust vahemälust arvutis, kus on erinevad failiversioonid rakenduse silumisel, sümbolid eri versioonid on alla ja salvestatud esimese sümbolitega. SymStore vorming salvestab failide ajatempel ja suurus pilt (või kontrollsumma). Seetõttu, sümbolitega eri versioonide saab eksisteerida kõrvuti. (SymStore.exe on utiliit Windowsi silumisriistad paketist, mis genereerib sümbol server. Lisateabe saamiseks lugege toote dokumentatsiooni.)

Sest see võib võtta aega sümbol faile alla laadida, pidage meeles, et siluri võib tunduda, et lõpetada reageerimise (hanguda) esimest korda, et te siluda taotluse. See juhtub, sest enamik sümbol failid süsteemi DLL-failid (näiteks Ntdll.dll, failidest Kernel32.dll, ja teised) peab olema alla.

SymChk.exe utiliidi abil lae sümbolid

SymChk.exe võivad utiliidi kontrollida sümbolid ja ehitada kohaliku sümboli vahemälu mugav, noninvasive viisil. SymChk.exe utiliit on Windowsi silumisriistad paketi. SymChk.exe on käsurealt käivitatav tööriist. Võite lisada Windowsi silumisriistad paketi kausta Keskkonnamuutuja PATH oma süsteemi nii, et pääsete see tööriist kergesti command prompt.

SymChk.exe utiliidi abil sümbol failid kausta Windows\System32 komponentide allalaadimiseks kasutage järgmist käsurea käsku:
Symchk /r c:\windows\system32/s SRV*c:\symbols\*http://msdl.microsoft.com/download/symbols
Selles näites:
 • /r c:\windows\system32 leiab kõik sümbolid pilti System32 kausta ja alamkaustade.
 • / s SRV*c:\symbols*http://msdl.microsoft.com/download/symbols määrab sümboliteed sümbol eraldusvõime kasutamiseks. Sel juhul c:\Symbols on kohalikku kausta, kus tähised kopeeritakse serverist sümbol.
SymChk.exe käsureasuvandite kohta lisateabe saamiseks tippige Symchk /? käsureale. Muud võimalused hõlmavad võimet määrata nimi või protsessi ID (PID) käivitatava faili, mis töötab.

Atribuudid

Artikli ID: 311503 - Viimati läbi vaadatud: 25. aprill 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Academic Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Developer
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Academic Edition
Märksõnad: 
kbfile kbinfo kbsample kbmt KB311503 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 311503

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com