Chybová zpráva: Instalační program nemůže pokračovat. Obraťte se na odbornou pomoc společnosti Microsoft.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 311442 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl dříve publikován CZ311442
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o inovaci na systém Windows XP dochází k následující chybě:
Kritická chyba
Instalační program nemůže pokračovat. Obraťte se na odbornou pomoc společnosti Microsoft. (Chyba: 3E6h)

Řešení

Tyto potíže můžete obejít následujícím způsobem:
 1. Odinstalujte program System Restore Remover Pro společnosti Definition Software (pokud je nainstalovaný). Pro odinstalaci použijte panel Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech. Po odinstalaci programu System Restore Remover Pro přeinstalujte systém Windows XP. Pokud není program System Restore Remover Pro nainstalovaný nebo pokud jeho odinstalace nepomůže, přejděte ke kroku 2. V opačném případě již dále nepokračujte.
 2. Pokud je nainstalovaný program Intuit Quickbooks, odinstalujte jej pomocí panelu Přidat nebo odebrat programy v Ovládacích panelech. Po odinstalaci programu Quickbooks přeinstalujte systém Windows XP. Pokud není program Quickbooks nainstalovaný nebo pokud jeho odinstalace nepomůže, pokračujte krokem 3. Pokud odinstalace programu potíže odstranila, můžete další kroky přeskočit.
 3. Přejmenujte soubory Config.sys a Autoexec.bat a poté přeinstalujte systém Windows XP. Další informace o přejmenovávání těchto souborů naleznete v tématu "přejmenování souboru či složky" v nápovědě.
 4. Odeberte všechen externí hardware, který není nutný ke spuštění počítače, jako například skener, reproduktory USB, digitální fotoaparát, tiskárna apod.
 5. Proveďte čisté spuštění systému Microsoft Windows 98, Microsoft Windows 98 Druhé vydání či Microsoft Windows Millennium Edition (ME) a poté znovu nainstalujte systém Windows XP. Další informace o čistém spouštění počítače se systémem Windows 98 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  192926 Jak odstraňovat potíže se systémem Windows 98 pomocí čistého spuštění počítače
  Další informace o čistém spouštění počítače se systémem Windows ME naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  267288 Jak provést čisté spuštění počítače se systémem Windows Millennium Edition

Další informace

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vytvořeny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádné záruky, ať výslovně uvedené nebo předpokládané, na funkčnost či spolehlivost těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 311442 - Poslední aktualizace: 31. března 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Klíčová slova: 
kbqfe kbhotfixserver kb3rdparty kbenv kberrmsg kbprb kbsetup KB311442

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com