Popis funkce Dynamická aktualizace v systému Windows XP (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 311220 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Součástí instalačního programu systému Windows XP je funkce Dynamická aktualizace. Dynamická aktualizace stáhne a zlepšují instalační program používá obsah kritické. Pokud během instalace systému Windows XP může počítač připojit k Internetu, dynamická aktualizace výzvu stažení kritických obsahu. Máte možnost Přeskočit dynamické aktualizace během instalace.

Další informace

Dynamický obsah Update zahrnuje ovladače a náhradní soubory.

Ovladače

Ovladače jsou staženy pouze pro zařízení, která jsou přítomna v počítači. Dynamická aktualizace stáhne dva typy ovladačů:
  • Ovladače, které nejsou součástí systému Windows XP jsou staženy z webu Microsoft Windows Update pouze; tyto ovladače uplynulo certifikační program logem Windows Hardware Quality Labs (WHQL).
  • Ovladače, které jsou součástí systému Windows XP a pro které existuje oprava jsou zaúčtovány, pokud Microsoft určí, že je oprava kritické. Pevné soubory jsou považovány náhradní soubory, protože soubory neexistují na disku CD-ROM systému Windows. Ovladače však nejsou doručovány jako soubory CAB (Toto je podobný ovladače, které jsou součástí systému Windows).

Nahrazení souborů

Náhradní soubory nahradit existující soubory na disku CD-ROM systému Windows. Žádné nové soubory jsou přidány k produktu. Tato kategorie zahrnuje:
  • Aktualizace zahrnují opravy soubory, které jsou aktuálně nainstalovány.
  • Soubory INF upgradované zahrnout .add, .rep a soubory INF jsou užitečné během procesu upgradu.
  • Winnt32 opravy zahrnují všechny důležité opravy Winnt32 dynamických knihoven (DLL) používané instalačním programem.
Dynamická aktualizace nahradit role poskytnout opravy systému Windows Update; pouze používá většina důležité opravy ke zlepšení instalační program a poskytují stabilní operačního systému. Windows Update můžete použít kdykoli po instalaci stáhnout aktualizované ovladače nebo programu. Dynamická aktualizace je k dispozici, pouze pokud je instalace iniciováno Winnt32.exe a pokud máte připojení k Internetu. Pokud máte připojení k Internetu můžete přeskočit dynamické aktualizace.

Dynamic Update pro instalaci systému Windows XP Professional můžete nasadit v podnikovém prostředí bez připojení k webu Windows Update. Další informace o tomto postupu naleznete na následujícím webu:
Deploying Windows XP Part I: Planning
Balíček dynamické aktualizace Windows XP zahrnuje opravy popsané v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
314582Seznam oprav zahrnutých v balíčku Dynamické aktualizace 1.2 systému Windows XP (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
312401Seznam oprav, jsou obsažené v balíčku aktualizace 1.1 Windows XP dynamický
309127Seznam oprav, jsou obsažené v balíčku aktualizace 1.0 Windows XP dynamický
Další informace o implementaci balíčku aktualizace Windows XP klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
312110Postup nasazení balíčku aktualizace Windows XP dynamický

Vlastnosti

ID článku: 311220 - Poslední aktualizace: 7. srpna 2007 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbinfo kbsetup KB311220 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:311220

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com