Artikli ID: 310994 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.

Kasutamise jätkamiseks turvavärskendused Windows, veenduge, et kasutate operatsioonisüsteemi Windows XP Service Pack 3 (SP3). Lisateabe saamiseks vaadake seda Microsofti veebilehte:Mõnede Windowsi versioonide tugi on lõppemas

Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

SISSEJUHATUS

Windows XP installiketaste saate hankida Microsoftist, vaid ainult alla laadida. Pakume buuditavate installiketaste nii, et käivitada installiprogrammi arvutid, mida ei saa kasutada buutivaks CD-ROM. Kui käivitate arvuti, CD-l või võrgupõhine install, soovitame tungivalt kasutada nende installimise meetodeid selle asemel.

Uute toodetega ei toeta enam buuditavate installiketaste abil paigaldus. Edaspidiste Microsofti operatsioonisüsteemide paigaldus eeldab võimet käivitada CD-draivilt või PXE boot võrku kasutades. Lisateabe saamiseks, kuidas kasutada PXE boot, minge selle RIS ja PXE veebilehte Microsoft TechNeti veebisaidil.

Kuidas saada asendamine ketas

Click here to show/hide solution

Kes peaks alla installiketaste?

Click here to show/hide solution

Alla laadida, luua ja installiketaste kasutamine

Seal on kuus Windows XP Setup boot floppy kettaid. Te peate faile ja draivereid, mis neil diskettidel juurdepääsu CD draivi ja installiprotsessi alustamiseks.

Samm 1: Lae installiprogrammi ketta

Click here to show/hide solution

2. Samm: Käivitage installiprogramm ketta installiketaste loomiseks

Click here to show/hide solution

3. Samm: Käivitage arvuti esimene install ketas uus Windows XP installimise alustamiseks

Click here to show/hide solution

Lisateave

Kuidas hankida uusim Windows XP hoolduspakett CD kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
322389Kuidas hankida Windows XP uusim hoolduspakett
Saamiseks Windows XP Service Pack 3 - standardit ISO 9660 CD ISO image, minge selle Windows XP Service Pack 3 - standardit ISO 9660 CD Image faili veebilehe.

Atribuudid

Artikli ID: 310994 - Viimati läbi vaadatud: 12. juuli 2013 - Redaktsioon: 11.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Märksõnad: 
kbresolve kbaccctrl atdownload kbhowto kbenv kbsetup kbmt KB310994 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 310994

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com