Jsou ohrožená odmítnutí služby umísťováním DLL ISAPI, jsou sestaveno s statické knihovny MFC

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 310649 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Serverové rozšíření Internet Server Application Programming Interface (ISAPI), která je integrována v statické knihovny pomocí Microsoft Foundation Classes (MFC) může být ohrožen útoky odmítnutí služby (DoS).

Příčina

Při MFC zpracovává data z metody POST, MFC přiděluje vyrovnávací paměti dostatek místa k uchování dat a dekóduje data do seznamu argument pro metodu výchozí rozšíření ISAPI serveru. Zatížení vytvoří kód MFC ISAPI argumenty nejsou platné. Pokud kód uživatele pokusí zpracovat informace, dojde k porušení přístupu.

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v počítačích, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava pravděpodobně projde dalším testováním. Doporučuje proto, pokud není použití tento problém, společnost Microsoft počkat na další aktualizaci service pack pro aplikaci Microsoft Visual Studio 6.0, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby technické podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu získat. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky, které jsou třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory stornovány, jestliže Microsoft pracovník Určuje, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají konkrétní aktualizace, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Size   File name  
  -----------------------------------------
  19-Sep-2001 16:02 138,948 Eafxis.lib
  19-Sep-2001 16:02 749,568 Eafxis.pdb
  19-Sep-2001 16:01 102,514 Nafxis.lib
  19-Sep-2001 16:01  86,016 Nafxis.pdb
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Tato chyba zabezpečení je pouze ve statických knihoven Visual C++ MFC a vystaven v MFC dynamických knihoven (DLL).

Chcete-li použít tuto opravu, musíte překompilujte ohrožený rozšíření ISAPI nové soubory uvedené v této opravy. Zkopírujte aktualizované soubory v této opravě přes existující soubory. Ve výchozím nastavení zobrazí existující soubory, které mají být aktualizovány v následujícím adresáři:
% Program Files%\Microsoft Visual Studio\VC98\MFC\Lib\

Vlastnosti

ID článku: 310649 - Poslední aktualizace: 12. února 2014 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual C++ 6.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbqfe kbhotfixserver kbbug kbfix KB310649 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:310649

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com