Ako nastaviť výstrahy správcu v systéme Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 310490 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento článok popisuje spôsob na nastavenie výstrahy správcu v systéme Windows XP. Vytvorením upozornenie môžete dostávať upozornenia počítačových problémov. Pri meraní výkonu počítača indikovať problém, upozornenia, ktorý ste vytvorili vykoná akciu, ktoré ste zadali, napríklad odoslanie správy alebo spustenie programu. Takéto upozornenia môžete použiť na monitorovanie kritických počítače, ako sú servery, ktoré poskytujú služby pre užívateľov siete alebo pracovné stanice, ktoré musia byť vždy k dispozícii.DALSIE INFORMACIE

Vytvorenie upozornenia

Poznámka Musíte byť prihlásení ako správca alebo ako člen skupiny Administrators na dokončenie tohto postupu. Ak je počítač pripojený na sieť, nastavenie sieťovej politiky môže tiež zabrániť ste dokončili túto procedúru.
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Spustiť, a potom zadajte Perfmon.mscv Otvorené rámček na spustenie modulu výkon.
 2. V výkon modulu, kliknite na znamienko plus (+) vedľa Denníky výkonu a výstrahy objekt na table konzoly. Objekt rozširuje odhaliť jej podradené objekty.
 3. Ak chcete vytvoriť nové upozornenie, kliknite pravým tlačidlom myši Upozornenia objekt na table konzoly, a potom kliknite na Nastavenie nového upozornenia. Zadajte názov záznamu a potom kliknite na tlačidlo ok.
 4. Na Všeobecné TAB, prípadne zadajte komentár popisujúci výstrahu. V Počítadlá bod, kliknúť Pridať zadanie počítadlo výkonu, ktoré chcete monitorovať pre toto upozornenie:
  1. Vyberte lokálneho alebo vzdialeného počítača.
  2. Vyberte objekt výkonu, ktoré chcete použiť.
  3. Kliknite na tlačidlo Všetky počítadlá chcete sledovať všetky počítadlá pre tento objekt výkonu. Chcete zadať jedným alebo viacerými počítadlami, kliknite na jednotlivé počítadlo a potom kliknite na Pridať. Zopakujte túto akciu pridať dodatočné počítadlá. (Podrobnejšie informácie o počítadlo kliknite na počítadlo a potom kliknite na tlačidlo Vysvetliť).
  4. Kliknite na tlačidlo Zatvorte pre návrat vlastnosti upozornenia.
  5. Zadajte hodnotu pre každého počítadla spustí správcovskú výstrahu. Typy hodnôt líšiť objekt výkonu.
  6. Určenie intervalu pre odber vzoriek hodnoty vybratých počítadiel.
  7. Zadajte meno používateľa a heslo podľa ktorých monitorovanie vyskytne, ak takýto používateľ nie je vám.
 5. Na Akcia kartu, zadať typ upozornenia. Správu môžete odoslať prihláseného používateľa na počítač, môžete spustiť program (napríklad program, ktorý si vyžaduje niekoľko beeper), alebo môže robiť oboje. Môžete použiť aj možnosti na Akcia karta vytvoriť konfiguračné nastavenia pre písanie podrobnosti o výkon udalosti do denníka.
 6. Na Harmonogram tabulátor, zadajte čas začať monitorovanie počítadlá a trvanie monitorovania.


ODKAZY

Ďalšie informácie o vytváraní správcovskú výstrahu, ktorý sa spustí, keď sa zobrazí chyba Stop po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
307973Konfigurovanie zhodnotenie techník v systéme Windows XP

Vlastnosti

ID článku: 310490 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB310490 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:310490

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com