Artikli ID: 310441 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Selles artiklis käsitletakse dokumenteerimata ja toetuseta käsurea parameetrit. Microsoft ei toeta ega soovita selle parameetri kasutamist ja käesolev artikkel on mõeldud üksnes kasutajate teavitamiseks. Kasutate seda parameetrit omal vastutusel.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Kokkuvõte

Käesolevas artiklis käsitletakse nime ja ettevõtteteabe muutmist pärast Microsoft Windows XP installimist.

Lisateave

Windowsi installimisel palub installiprogramm teil sisestada oma nime ja soovi korral ka organisatsiooni nime. See registreerimisteave kuvatakse akna System (Süsteem) vahekaardi General (Üldine) jaotises Registered to (Registreeritud kasutajale). Selle akna avamiseks klõpsake nupul Start, üksusel Control Panel (Juhtpaneel), üksusel Performance and Maintenance (Jõudlus ja hooldus) ning üksusel System (Süsteem).

Kui soovite, et muudaksime pärast Windowsi installimist teie nime ja ettevõtteteavet teie eest, minge jaotisse ?Lahendage minu eest?. Kui eelistate probleemi ise lahendada, minge jaotisse ?Las ma lahendan ise?.

Lahendage minu eestSelle probleemi automaatseks lahendamiseks klõpsake nupul või lingil Fix it. Klõpsake dialoogiboksis File Download (Faili allalaadimine) nupul Run (Käivita) ja järgige lahendusviisardi juhiseid.


Lahenda see probleem
Microsoft Fix it 50560

Märkused
 • Sisestage automaatse paranduse installimise ajal oma nimi ja ettevõtteteave.
 • See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Automaatne lahendus toimib siiski ka Windowsi muukeelsete versioonide puhul.
 • Kui te ei ole arvuti juures, kus probleem esineb, salvestage lahendus USB-mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis.

Järgmisena minge jaotisse ?Kas see lahendas probleemi??.Las ma lahendan ise

Nime ja ettevõtteteabe muutmiseks pärast Windows arvutisse installimist toimige järgmiselt.

NB! See jaotis, meetod või toiming sisaldab etappe, mille käigus õpetatakse registrit muutma. Registri vale muutmine võib aga põhjustada tõsiseid probleeme. Seetõttu järgige tingimata hoolikalt juhiseid. Lisakaitseks varundage register kindlasti enne selle muutmist. Siis saate probleemide ilmnemisel registri taastada. Kui soovite lisateavet registri varundamise ja taastamise kohta, siis klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmisel artiklinumbril:
322756 Registri varundamine ja taastamine operatsioonisüsteemis Windows
 1. Klõpsake nupul Start ja käsul Run (Käivita).
 2. Tippige väljale Open (Ava) käsk regedit ja seejärel klõpsake OK.
 3. Otsige üles järgmine registrivõti:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion
 4. Ettevõtte nime muutmiseks toimige järgmiselt.

  Topeltklõpsake parempaanil väärtusel RegisteredOrganization. Tippige soovitud nimi väljale Value data (Väärtuseandmed) ja klõpsake OK.
 5. Registreeritud omaniku nime muutmiseks toimige järgmiselt.

  Topeltklõpsake parempaanil väärtusel RegisteredOwner. Tippige soovitud nimi väljale Value data (Väärtuseandmed) ja klõpsake OK.
 6. Registriredaktorist väljumiseks klõpsake menüü File (Fail) käsul Exit (Välju).

Kas see lahendas probleemi?

 • Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui probleem on lahenenud, siis olete selle jaotisega lõpetanud. Kui probleem ei ole lahenenud, võite võtta ühendust tugiteenusega.
 • Hindame teie tagasisidet. Kui soovite anda tagasisidet või teatada mõnest probleemist selle lahendusega, jätke palun kommentaar ?Lahendage minu eest? ajaveebi või saatke meile meil.

Viited

Windows XP installimise kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi artiklite kuvamiseks järgmistel artiklinumbritel:
286463 Failis Pro.txt sisalduvad Windows XP installiprogrammi väljalaskemärkmed
306824 Failis Home.txt sisalduvad Windows XP installiprogrammi väljalaskemärkmed

Atribuudid

Artikli ID: 310441 - Viimati läbi vaadatud: 7. juuni 2013 - Redaktsioon: 4.1
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Märksõnad: 
kbinfo kbmsifixme kbfixme KB310441

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com