En yüksek Monitörü grafik modları Seç (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 309569 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

En yüksek olası yenileme oranlarını veya monitör ve video bağdaştırıcınız tarafından desteklenen çözünürlük seçmek çalıştığınızda, bunu yapmak yükleyemeyebilirsiniz.

Neden

Bu sorun, Windows monitörünüzün .inf dosyasındaki bilgilere göre desteklenen grafik modları hesaplama biçimini nedeniyle oluşabilir. .Inf dosyası, bir en fazla desteklenen yatay ve dikey bant bu monitör için listeler ve bu verileri esas desteklenen görüntü modları Windows hesaplar. Bazı durumlarda kullanılan algoritma çok koruyucu; Bu, monitörünüzün desteklediği en yüksek olası modlarını kullanarak engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda video bağdaştırıcısı tarafından konulan kısıtlamalar olabilir unutmayın.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın.

Monitör ve video bağdaştırıcısı desteği, Tak ve Kullan

Monitör ve video bağdaştırıcınız Tak ve Çalıştır desteği görüntü aracını Denetim Masası'ndaki "Tak ve Kullan monitör" için monitör sürücüyü değiştirmek için kullanın Bunu yaptığınızda, Windows monitörünüzün bunları monitörün .inf dosyasını temel alan hesaplamak yerine desteklenen video modlarını belirlemek için sorgular.

Bilgisayarınızı monitör ve video bağdaştırıcısı değil destek Tak ve Kullan

Monitör ve video bağdaştırıcınız Tak ve Kullan desteği, video modunu el ile ayarlayın:
 1. Monitörünüzün destekleyen tam ekran modları belirler. Bunu yapmak için <a0></a0>, monitörünüz ile birlikte gelen belgelere bakın veya bilgisayarınızın ne kadar süre kullanılmadığı takdirde monitörün üreticisine başvurun.

  UYARı: monitörünüzün destekleyen tam ekran modları belirlenemiyor, sonraki adımlara devam değil. Monitörün desteklemediği bir video modu seçin ve aşağıdaki adımları kullanın, monitörünüz, video bağdaştırıcınızın veya her ikisini de kalıcı hasar verebilir.
 2. Görüntü araç Denetim Masası'nda başlatın.
 3. Ayarlar sekmesini tıklatın, Gelişmiş ' i tıklatın, Monitör sekmesini tıklatın ve Gizle modları edemiyor bu monitör, onay kutusunu temizlemek için tıklatın.
 4. Ekran yenileme sıklığı</a0> kutusunda, monitörünüzü destekleyebildiğini, Tamam ' ı tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın, bir Ekran yenileme hızı tıklatın.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 309569 - Last Review: 1 Mart 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdisplay kbenv kbprb kbui KB309569 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:309569

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com