Nelze vybrat nejvyšší grafické režimy sledování

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 309569 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o výběr nejvyšší možné obnovovací frekvence nebo rozlišení, které jsou podporovány monitoru a grafického adaptéru pravděpodobně nelze provést.

Příčina

Tomuto problému může dojít z důvodu způsobu Windows vypočítá na základě informací v souboru INF monitoru režimů podporovaných grafiky. Soubor INF uvádí šířku maximální podporované vodorovné a svislé pásma monitoru a vypočítá Windows podporované grafické režimy, které jsou založeny na tato data. V některých případech je algoritmus, který je použit příliš konzervativního a tím lze zabránit, abyste pomocí nejvyšší možné režimů, které jsou podporovány monitoru. Všimněte si, že může být omezení vynucená podle také grafického adaptéru.

Jak potíže obejít

Pro řešení tohoto problému, použijte jednu z následujících metod.

Váš monitor a grafickou kartou Podpora Plug and Play

Pokud monitor a grafický adaptér podporují Plug and Play, použijte nástroj zobrazení ovládacím změnit ovladač monitoru k "Sledování Plug and Play." Pokud tak učiníte, dotazy Windows monitoru určit podporované grafické režimy namísto výpočet je založen na souboru INF na monitoru.

Not Support Monitor a grafickou kartou Plug and Play

Pokud monitor a grafický adaptér Plug and Play nepodporují, ručně nastavit režim videa:
 1. Určit přesné grafické režimy, které monitor může podporovat. Chcete-li tak učinit, zobrazit dokumentaci, která je součástí monitoru nebo výrobce monitoru.

  Upozornění: Pokud nelze určit přesné grafické režimy, které monitor může podporovat, budete měli není pokračovat s následující kroky. Pokud použijte následující kroky a zvolte režim videa, které nemůže monitor podporují, které může poškodit trvale monitoru a grafického adaptéru.
 2. Spusťte nástroj zobrazení ovládacím.
 3. Klepněte na kartu Nastavení, klepněte na tlačítko Upřesnit, klepněte na kartu Monitor a potom klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka Skrýt režimy, které nemůže monitor zobrazit.
 4. V poli obnovovací frekvence klepněte obnovovací frekvence obrazovky, monitor může podporovat, klepněte na tlačítko OK a klepněte na tlačítko OK.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 309569 - Poslední aktualizace: 1. března 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbdisplay kbenv kbprb kbui KB309569 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:309569

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com