Vzdialených počítačov modulu konzoly MMC z administratívne nástroje systému Windows Server 2003

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 309375 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje režim "Pripojiť do konzoly" pre pripojenie vzdialenej pracovnej plochy.

DALSIE INFORMACIE

Súbor Adminpak.msi, ktorý je k dispozícii pre systém Windows XP je slúžiacich na diaľku spúšťať administratívnych úloh na počítačoch so systémom Microsoft Windows 2000 a systémom Microsoft Windows Server 2003 a domén. Súbor Adminpak.msi obsahuje verziu z Tsmmc.msc súbor, ktorý sa nazýva vzdialených počítačov. Tento nástroj (predtým známy ako pripojenia terminálových služieb) je k dispozícii ako modulu konzoly MMC.

Windows Server 2003 poskytuje schopnosť pripojiť k konzoly (relácia 0) počítača pomocou pripojenia vzdialenej pracovnej plochy. Z tohto dôvodu Pripojte konzolu začiarkavacie políčko je k dispozícii v používateľskom rozhraní, ale táto funkcia funguje len pri pripojení na počítač so systémom Windows Server 2003.

Je stále možné používanie nástroja Vzdialená pracovná plocha na pripojenie k počítaču so systémom Microsoft Windows NT 4.0, Terminal Server Edition alebo Windows 2000 Server s terminálové služby zapnuté, ale to vytvára pravidelné zasadnutie protokol RDP (Remote Desktop Protocol). Možnosť pripojiť k relácii konzoly je ignorovaná.

Avšak ak pripájate k počítaču so systémom Windows XP Professional s vzdialenej pracovnej plochy zapnuté, bude vždy pripojíte k relácii konzoly či Pripojte konzolu je začiarknuté políčko, pretože systém Windows XP Professional umožňuje len toto jedno špecifické pripojenie vzdialenej pracovnej plochy.

Vlastnosti

ID článku: 309375 - Posledná kontrola: 1. novembra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB309375 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:309375

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com