Ochrana údajov a obnovenie súborov a priečinkov pomocou nástroja Zálohovanie v počítači so systémom Windows XP a Windows Vista

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 309340 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Ak chcete mať naďalej k dispozícii aktualizácie zabezpečenia pre systém Windows, uistite sa, že používate systém Windows XP s balíkom Service Pack 3 (SP3). Ďalšie informácie získate na nasledujúcej webovej stránke spoločnosti Microsoft: Končí sa podpora pre niektoré verzie systému Windows

Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Tento článok obsahuje informácie o používaní programu Zálohovanie v systémoch Windows XP a Windows Vista, pomocou ktorého možno chrániť údaje a obnovovať súbory a priečinky v počítači.

Nástroj Zálohovanie v systémoch Windows XP a Windows Vista pomáha chrániť údaje v prípade, ak prestane pracovať pevný disk alebo dôjde k neúmyselnému vymazaniu súborov. S nástrojom Zálohovanie môžete vytvoriť kópiu všetkých údajov na pevnom disku a potom ju uložiť na iné ukladacie zariadenie, napríklad na pevný disk alebo pásku.

Ak sa pôvodné údaje na pevnom disku náhodne odstránia alebo prepíšu, alebo ak nie sú čitateľné z dôvodu chyby pevného disku, môžete údaje jednoducho obnoviť z disku alebo z archivovanej kópie pomocou Sprievodcu obnovovaním alebo Sprievodcu automatickým obnovením systému.

Ďalšie informácie o zálohovaní v počítači so systémom Windows 7 získate na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://windows.microsoft.com/sk-sk/windows7/products/features/backup-and-restore

Ďalšie informácie

Ochrana údajov a obnovenie súborov a priečinkov pomocou nástroja Zálohovanie

Poznámka: Ak chcete obnoviť súbory a priečinky, musíte mať v počítači povolenia správcu alebo patriť do skupiny Backup operators. Členovia skupiny Backup operators a správcovia môžu zálohovať a obnovovať šifrované súbory a priečinky bez ich dešifrovania.

Ak sa chcete uistiť, že máte k dispozícii najnovšie informácie o používaní programu Zálohovanie v systémoch Windows XP a Windows Vista, navštívte nasledujúcu webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Zálohovanie počítača so systémom Windows
http://www.microsoft.com/protect/yourself/data/backup.mspx
Poznámka: Toto je článok typu FAST PUBLISH, ktorý bol vytvorený priamo v organizácii technickej podpory spoločnosti Microsoft. Informácie uvedené v tomto článku sa poskytujú „tak, ako sú“ v reakcii na naliehavé problémy. V dôsledku rýchlosti, akou boli tieto materiály sprístupnené, môžu obsahovať typografické chyby a môžu byť kedykoľvek revidované bez predchádzajúceho upozornenia. Informácie o ďalších skutočnostiach, ktoré je potrebné zohľadniť, získate na stránke Podmienky používania.

Vlastnosti

ID článku: 309340 - Posledná kontrola: 26. septembra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Vista Starter
Kľúčové slová: 
kbresolve kbenv kbarttypeshowme kbhowtomaster KB309340

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com