POSTUPY: Nastavení Exchange Server profilů uživatele aplikace Outlook 2002 v Průvodci vlastní instalací sady Office XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 308997 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Pomocí Průvodce vlastní instalací, můžete zadat nastavení Microsoft Exchange Server pro použití ve vlastní instalaci aplikace Outlook 2002. Tento postup můžete použít, zda instalujete aplikace Outlook 2002 jako samostatný produkt nebo jako součást sady Office XP.

Nastavení serveru Exchange pro aplikaci Outlook uživatelské profily v Průvodci vlastní instalací

Máte několik možností konfigurace Microsoft Exchange Server připojení pro uživatele (včetně možnost konfigurace není informace o připojení). Pro nové uživatele serveru Exchange a stávající uživatelé můžete provést změny konfigurace.
 • Pro uživatele, kterým není nakonfigurováno připojení k Exchange Server můžete zadat uživatelské jméno a název serveru, jakož i nastavení offline.
 • Uživatelé, kteří mají existující připojení Exchange Server můžete zachovat připojení nebo aktuální konfiguraci Exchange Server můžete nahradit novou.
Zadání nastavení serveru Exchange pro profily uživatelů aplikace Outlook:
 1. V Průvodci vlastní instalací na Outlook: Nastavení serveru Exchange Klepněte na možnost Konfigurace připojení Exchange Server.

  POZNÁMKA:Pokud jste zvolili Nový profil na předchozí stránce tato konfigurace platí pro všechny uživatele aplikace Outlook.
 2. Použít výchozí Uživatel % UserName % Variabilní nastavení přihlašovací jméno uživatele.

  POZNÁMKA:: Můžete použít jiný název proměnné systému. Můžete například použít jiný název proměnné systému, pokud máte zvláštní uživatelské jméno pro přístup k aplikaci Outlook. Je nutné zadat název Exchange Server. V systému Microsoft Windows 98 a Microsoft Windows Millennium Edition (ME) uživatelské jméno není definován ve výchozím nastavení. Pokud tato proměnná není nastaveno v počítačích uživatelů, přihlašovací jméno domény systému Windows NT bude zde použít (je-li uživatel % UserName % je určen pro přihlašovací jméno na této stránce).
 3. Zadejte název Exchange Server v síti. Tento název bude nahrazena zvláštní Exchange Server pro každého uživatele při prvním spuštění aplikace Outlook.
 4. Klepněte na tlačítko Další nastavení konfigurovat nastavení pro režim offline a klepněte na tlačítko OK.
 5. Vybrat Přepsat existující nastavení serveru Exchange Pokud existuje připojení k serveru Exchange, můžete použít připojení Exchange Server, který jste definovali pro všechny uživatele. Tento krok se týká pouze při úpravě profilu. Pokud definujete nový výchozí profily, použije profil, který definujete pro všechny uživatele.
 6. Klepněte na tlačítko Další Před pokračováním Průvodce vlastní instalací.Odkazy

Další informace přejděte na následující web Microsoft Office XP Resource Kit Web:
http://www.microsoft.com/office/ork/xp/four/outc02.htm


Vlastnosti

ID článku: 308997 - Poslední aktualizace: 18. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB308997 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:308997

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com