Chyba: Volba serveru skrýt nelze použít na více instancí SQL Server 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 308091 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nástroj Server Network umožňuje síťové protokoly, na kterém SQL Server naslouchá na povoleno nebo zakázáno. Nástroj Server Network také poskytuje způsob, jak konfigurovat vlastnosti každý protokol. Jedna z vlastností TCP/IP je možnost Skrýt instance služby SQL Server, který je nainstalován v počítači. SQL Server 2000 Books Online obsahuje následující informace o skrytí instance serveru SQL:
Při skrytí instance serveru SQL jsou zakázány odpovědi všesměrové vysílání z klientů při pokusu o vytvoření výčtu tyto instance serveru SQL Server v síti existuje.
Skrytí instance serveru SQL:

  1. Spusťte nástroj SQL Server Network.
  2. Vyberte instanci, kterou chcete skrýt. (Toto je k dispozici pouze na instance SQL Server 2000).
  3. Vyberte ze seznamu povolených protokolů TCP/IP.
  4. Klepněte na tlačítko Vlastnosti.
  5. Zaškrtněte políčko Skrýt Server.
  6. Klepněte na tlačítko OK.
Pokud povolíte možnost Skrýt Server a potom restartujte počítač se systémem SQL Server 2000, server již odpovídá vysílání z klientů se pokoušíte vyhledejte instance serveru SQL Server v síti.

Instance serveru SQL Server 2000 je automaticky nastaven na naslouchání na portu 2433 a to nelze změnit. Pokud se pokusíte obnovit prostřednictvím Server Network Utility číslo portu, změna trvá vliv a aktualizovány v registru. Však při restartování instance SQL Server 2000 číslo portu je automaticky nastaven zpět na 2433.

Jak potíže obejít

Je nutné zakázat možnost Skrýt Server na instance SQL Server umožníte serveru naslouchat na TCP/IP.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Pokud se pokusíte zapnout možnost Skrýt Server více instancí SQL Server 2000, které jsou nainstalovány v jednom počítači je pouze jedna instance schopen naslouchat na TCP/IP. První instance do režimu online grabs portu 2433. Všechny následné instance nejsou schopni získat port 2433. Následující chybová zpráva je zapsána do protokolu chyb serveru SQL Server:
Informace superSocket: Vazby se nezdařilo na portu TCP 2433

Pokud následně zakázat možnost Skrýt Server port, na kterém SQL Server naslouchá zůstane 2433. Musíte provést ručně změnit tak, aby odrážely nové port TCP.

Vlastnosti

ID článku: 308091 - Poslední aktualizace: 3. října 2003 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbpending KB308091 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:308091

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com