Ako konfigurovať a používanie viacerých monitorov v systéme Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 307873 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Ak ste zákazníkom malých podnikov, nájsť dodatočné riešenia problémov a učebné materiály na Podpora pre malé firmy stránky.

Aby naďalej prijímať aktualizácie zabezpečenia pre Windows, uistite sa, že používate systém Windows XP s balíkom Service Pack 3 (SP3). Pre ďalšie informácie, nájdete na tejto webovej stránke spoločnosti Microsoft: Podpora sa končí pre niektoré verzie systému Windows

Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento podrobný článok popisuje konfiguráciu a používanie viacerých monitorov v systéme Windows XP.

Windows XP vám umožňuje zvýšenia produktivity používať viacero monitorov zväčšiť tak veľkosť skúsenosti s prácou s počítačom. S použitím až desiatich monitorov pripojených na jednom počítači, môžete vytvoriť desktop, ktorý je veľký dosť držať mnohé programy alebo okná. Ste môžete ľahko pracovať na viacerých úlohách naraz a presúvať položky z jedného monitora na ďalší alebo ich natiahnuť cez mnohých monitorov. Môžete upravovať obrázky alebo text na jednom monitore pri prezeraní webovú aktivitu na inom monitore. Alebo môžete otvoriť viacero strán jedného rozsiahleho dokumentu a potom presuňte ich na niekoľko monitorov pre lepší prehľad o rozložení textu a grafiky. Tabuľkový procesor Microsoft Excel mohli natiahnuť aj cez dva monitory tak, že môžete zobraziť veľa stĺpcov bez posúvania.

Nastavenie viacerých monitorov

Click here to show/hide solution

Zmenu primárneho monitora

Click here to show/hide solution

Zobrazenie rovnakej skúsenosti s prácou s počítačom na viacerých monitoroch

Click here to show/hide solution

Presúvanie položiek medzi monitormi

Click here to show/hide solution

Používanie systému Dualview

Click here to show/hide solution


Vlastnosti

ID článku: 307873 - Posledná kontrola: 7. októbra 2012 - Revízia: 12.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowtomaster kbmt KB307873 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 307873

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com