Artikli ID: 307873 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Kui olete väikeettevõtte klient, leida täiendavat tõrkeotsingut ja õppimise vahendeid ning Väikeettevõtete toetamine saidi.

Kasutamise jätkamiseks turvavärskendused Windows, veenduge, et kasutate operatsioonisüsteemi Windows XP Service Pack 3 (SP3). Lisateabe saamiseks vaadake seda Microsofti veebilehte: Mõnede Windowsi versioonide tugi on lõppemas

Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Käesolevas juhendavas artiklis kirjeldatakse, kuidas konfigureerimine ja kasutamine Windows XP-s mitu kuvarit.

Windows XP võimaldab teil suurendada oma tootlikkust kasutades mitme monitori suurust oma töölauda laiendada. Kuni kümme üksikute monitorid ühendada ühe arvuti kasutamine saate luua töölauale, mis on piisavalt suur, et hoidke palju programme või aknaid. Saate hõlpsasti töötada rohkem kui ühe tööülesande korraga üksuste teisaldamine ühest kuvarist teise või laiub neil paljudel monitoridel. Kui te vaatate veebi tegevus teisel kuvaril saate redigeerida pilte või teksti ühel kuvaril. Või võiks avada mitu lehekülge ühes, pika dokumendi ja seejärel lohistage need üle mitme ekraani hõlpsasti vaadata teksti ja graafika paigutuse. Microsoft Exceli arvutustabeli võiks olla orienteeruvalt ka kõikjal kahte kuvarit palju veerge saate vaadata ilma kerimata.

Korraldada mitu kuvarit

Click here to show/hide solution

Muutus esmase kuvari

Click here to show/hide solution

Vaata sama töölaua mitme kuvari

Click here to show/hide solution

Teisalda üksused kuvari vahel

Click here to show/hide solution

Kaks ekraani kasutades

Click here to show/hide solution


Atribuudid

Artikli ID: 307873 - Viimati läbi vaadatud: 25. aprill 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Märksõnad: 
kbenv kbhowtomaster kbmt KB307873 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 307873

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com