Popis Windows XP Upgrade Advisor

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 307726 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok poskytuje popis systému Windows XP Upgrade Advisor nástroj.

Poznámka Inštalátor systému Windows XP automaticky spustí aplikáciu Poradca pre inováciu nástrojom ak inovovať z predchádzajúceho operačného systému Windows pre systém Windows XP. môžeš tiež spustiť nástroj poradca pre inováciu manuálne kliknutím Skontrolujte systém Kompatibilita na stránke Microsoft Windows XP, zobrazenú Vitajte po vložení disku CD-ROM systému Windows XP do jednotky CD-ROM alebo DVD-ROM disk. Ste môžete tiež prevziať nástroj poradca pre inováciu z Microsoft webová lokalita, ktorá je uvedené v časti "Ďalšie informácie" tohto článku.

DALSIE INFORMACIE

Program Poradca pre inováciu systému Windows XP poskytuje informácie o potenciálne problémy počítača môžu vyskytnúť Ak aktualizujete na systém Windows XP. Windows XP Upgrade Advisor kontroluje systém periférií a programy a generuje sa zoznam položiek, ktoré môžu fungovať so systémom Windows XP.

Windows XP Upgrade Advisor zostava obsahuje zoznam problémov s kompatibilitou ktoré sa zistilo v týchto dvoch hlavných kategórií:

Problémy s blokovaním

Problémy s blokovaním brániť alebo zablokovať inováciu systému Windows XP.

Výstrahy

Upozornenia vás hardvéru a softvéru, ktoré nemusia informovať Funkcia správne po inovácii systému Windows XP. Avšak na rozdiel od blokovanie otázky, ste stále by schopní úspešne inovovať systém Windows XP.

Windows XP Upgrade Advisor je nástroj na dynamické. Ak ste on-line, Windows XP Upgrade Advisor kontroly lokality Microsoft Windows Update Web pre nové ovládače pre komponenty, periférne zariadenia alebo programy pre váš počítač. Program Poradca pre inováciu systému Windows XP tiež poskytuje informácie ako súbor, ktorý môžete uložte a ukladať na pevný disk.

Program Poradca pre inováciu systému Windows XP je k dispozícii na nasledujúcich webových lokalitách spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/windowsxp/Home/upgrading/Advisor.mspx
http://www.Microsoft.com/windowsxp/Pro/upgrading/Advisor.mspx
Ďalšie informácie o kompatibilite so systémom Windows XP, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
286575"Určené pre systém Microsoft Windows XP" testovanie aplikácií Framework 1.1
295322 ako určiť, či hardvér alebo softvér je kompatibilný so systémom Windows XP
292607 Systém Windows XP podporované cesty inovácie

Vlastnosti

ID článku: 307726 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbinfo kbsetup kbmt KB307726 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:307726

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com