Düzeltme: %1 için sıfır temizleme modu _controlfp() kullanılarak ayarlanamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 307611 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Sıfıra temizleme modu ıa64 uygulamanın _controlfp (_DN_FLUSH, _MCW_DN) BIR ça?r? kapanmaz.

Neden

Bu hatanın ıa64 C çalışma zamanı kitaplıkları kaynaklanmaktadır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows XP hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389en son Windows XP hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
TARİHSAATSürümBoyutAdPlatform
24 Eyl 200110: 587.0.2600.14 (xpclnt_qfe.010827 1804)941,056Msvcrt.dllİA64

Not: (özgün donatım üreticisinden satın alınan ve bu düzeltme gerekli olduğunda) bu ürün zaten bilgisayarınızda yüklenmiş, lütfen yukarıdaki Web sitesinde listelenen ödeme başına olay numarasını arayın. Bu düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft'a başvurursanız, ücret dolu. Bu ücret, yalnızca istediğiniz düzeltmeyi gerektiren belirlenir, refundable olur. Ancak, bu ücreti ücretsiz teknik destek süreniz doldu, ek teknik destek isteyin veya standart ücretsiz teknik destek için uygun değilse, refundable olmayan olur.

Bu sorun, Win64 araçlarla (yapı 9234) Ağustos 2001 yerleşik olarak bulunan uygulamalarda ıa64 oluşur Platform Software Development Kit'e (SDK). Bu düzeltme, yalnızca CRT .dll dosyası için ' dir. CRT statik kitaplıkları düzeltmeler, yaklaşan bir platform SDK'DA sevk edileceği.

Durum

Microsoft, bunun bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir hata olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows XP Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Sorunu yeniden oluşturmak için <a0></a0>, aşağıdaki örnek kodu 64-bit C/C++ derleyicisi ve bağlayıcı, Platform SDK'NıN 64-bit araçların kullanılabilir olduğu kullanarak bir 64-bit) ikili oluşturur. _Controlfp işlevi, bir kesme noktası ekleme ve çalıştırın, WinDbg hata ayıklayıcısını (64-bit için) altında. Önce ve _controlfp işlevini çalıştırdıktan sonra "fpsr" kayıt defteri değerini inceleyin. Altıncı en az önemli biti (0 tabanlı) _controlfp çağrısının ayarlanmadığını görmelisiniz. Düzeltmeyi yükledikten sonra bu bit ayarlı olmalıdır.
#include <stdio.h>
#include <float.h>

int main( int argc, char ** argv)
{
  printf( "Before calling _controlfp()\n");

  _controlfp( _DN_FLUSH, _MCW_DN);

  printf( "After calling _controlfp()\n");
}
				

Özellikler

Makale numarası: 307611 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional x64 Edition
  • The C Run-Time (CRT)
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kboswin2000fix kbwinxpsp1fix KB307611 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:307611

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com