Outlook Express verzia 6 je k dispozícii

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 307295 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Informácie o rozdieloch medzi programami Microsoft Outlook a Microsoft Outlook Express e-mailových klientov, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
257824 OL2000: Rozdiely medzi programami Outlook a Outlook Express
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Tento článok popisuje zmeny a vylepšenia, ktoré sú zahrnuté v programe Outlook Express 6 a ako prevziať program Outlook Express 6.

Ďalšie informácie

Program Outlook Express 6 je nainštalovaný ako súčasť Microsoft Internet Explorer 6. Môžete nainštalovať Internet Explorer 6 na počítači so systémom Microsoft Windows 98 alebo novší alebo Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 6a (SP6a) alebo neskoršie. Môžete tiež nainštalovať Internet Explorer 6 ako upgrade na akúkoľvek existujúcu verziu programu Internet Explorer. Informácie o tom, ako prevziať a nainštalovať Internet Explorer 6, Zobraziť na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/Windows/IE
Ďalšie informácie o programe Internet Explorer 6 získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
293513 Dostupnosť a opis programu Internet Explorer 6

Ochrana proti vírusom v programe Outlook Express 6

Niekoľko funkcie boli pridané do programu Outlook Express 6 na ochranu proti vírusom, ktoré môžu byť prenášané prostredníctvom e-mailových správ. Ďalšie informácie o týchto funkciách získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
291387 Používanie funkcií antivírusovej ochrany v programe Outlook Express 6

Všeobecné inštalačné informácie

Program Outlook Express 6 je nainštalovaný ako súčasť programu Internet Explorer 6. Ďalšie informácie o systémových požiadavkách, známe problémy s inštaláciou, a ako nainštalovať Internet Explorer 6 nájdete v súbore Readme.txt v priečinku inštalácie programu Internet Explorer. Nasledujúce informácie popisujú iba správanie, ktoré je nové alebo zmenené z Microsoft Internet Explorer 5 a 5.01, 5.5.

Nastavenie v systéme Microsoft Windows 2000 obsahuje program Outlook Express 6

Od marca 2001, typické a plné zariadenia nie sú k dispozícii pre Windows 2000. Internet Explorer 6 inštaluje minimálnu množinu súborov na vašom počítači; Táto sada súborov obsahuje 6 webový prehliadač Internet Explorer, skriptovací podporu a Outlook Express 6.

Inštalátor nepodporuje Windows 95

Internet Explorer 6 Inštalácia nie je podporovaná na počítačoch so systémom Microsoft Windows 95. Musí byť spustený systém Windows 98 alebo novší, alebo Windows NT 4.0 SP6a alebo novšiu verziu Internet Explorer 6.

Inštalácia v systéme Windows NT 4.0 vyžaduje systém Windows NT 4.0 SP6a

Pri pokuse nainštalovať Internet Explorer 6 v počítači so systémom Windows NT 4.0, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:
NT4 Service Pack 6a alebo väčšia musí byť nainštalovaný pred The Windows Update: Internet Explorer a internetové nástroje pokračovať
Systém Windows NT 4.0 SP6a vyžaduje program Internet Explorer 6 alebo novší. Ďalšie informácie o možnostiach získania najnovšieho balíka service pack pre systém Windows NT 4.0, kliknutím na nasledujúce číslo článku čím zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
152734 Ako získať najnovší balík Windows NT 4.0 service pack

Vysoká šifrovanie podpora

Ak používate program Internet Explorer 5.01 alebo skôr na počítači, že isrunning systému Windows 98, Microsoft Windows 98 Second Edition alebo Windows NT 4.0, kedy youinstall Internet Explorer 6, inovujete počítač na 128-bitové šifrovanie. Ak používate systém Windows 2000, keď nainštalujete program Internet Explorer 6, nie zmeníte úroveň šifrovania v počítači. Windows 2000 môžete inovovať pomocou High Encryption Pack, ktorý sa nachádza na pôvodné inštalačné médium a na lokalite Microsoft Windows Update Web. Ak je počítač spustený Microsoft Windows Me, počítač už používa 128-bitové šifrovanie.

Vlastnosti

ID článku: 307295 - Posledná kontrola: 9. februára 2014 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook Express 6.0, pri použití s produktom:
    • Microsoft Windows Millennium Edition
Kľúčové slová: 
kberrmsg kbinfo kbmt KB307295 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 307295

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com